Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz dolgot csináltam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz dolgot csináltam. Hogy tegyem magamat ezen túl?

Figyelt kérdés
Szeretetéhes és szexéhes voltam. Regisztráltam lanykent egy szexpartner kereső oldalra. Mint utólag kiderült itt prostik hirdetik magukat, meg akik nem forognak 100on. 1 hét alatt 4x lefeküdtem onnan egy helybeli férfival... Persze ingyen.. De jól atvert. Szívem szerint elásnám magam a föld mélyére. Főleg, hogy ez még tetszett is nekem. Ha most itt leállok akkor még élhetek normálisan? Nagyon nagyot csalódtam, meg magamba is. Mit tegyek? Ha nem mondom el senkinek talán egyszer valamilyen szinten tullepek rajta....
2021. ápr. 20. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Jó buta lehetsz.
2021. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Rossz helyre regisztráltál ennyi!

Mivel tetszett is a dolog így nem értem mi bajod van !? Keres egy jobb oldalt és egy jó partnert !!

2021. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Azért csináltál marhaságot mert nem kértél pénzt érte? ha így gondolod akkor hülye vagy!
2021. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Velem nem akarsz szexelni?😄
2021. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi uninteligens rosszindulatú férfiállatot egy kupacon még nem láttam. Gratulálok.
2021. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen nincs mit szégyellni, tetszett a dolog, élvezted, ráadásul 1 férfival voltál így nincs semmi baj veled.

Ha mondjuk pénzért csináltad volna vagy 4 különböző férfival akkor már lenne mit szégyelned.

2021. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs nagy baj, adj magadnak időt, felejtsd el, ha rossz volt. Szedd le magad az oldalról, ha attól félsz, hogy prostinak néznek.
2021. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért szégyelled? Nem kértél érte pénzt, és be is jött neked a pasi.

Hogy vert át?

Am azért ne te érezd rosszúl magad h a pasi egy fasz volt.

L

2021. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Most én ezt nem értem. Azt mondtad hülyeséget csináltál, meg hogy átvert. De miért? Mivel vert át? Hogy nem fizetett? Hisz te se kértél pénzt:D meg azt írtad tetszett, élvezted. Akkor ez hogy lehet átverés ha te dugni akartál valakivel és sikerült is?

N

2021. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
élvezted, vagy nem? ha igen, akkor ne legyen bűntudatod. nem kell folytatni, ha nem akarod.
2021. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!