Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz dolgot csináltam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz dolgot csináltam. Hogy tegyem magamat ezen túl?

Figyelt kérdés
Szeretetéhes és szexéhes voltam. Regisztráltam lanykent egy szexpartner kereső oldalra. Mint utólag kiderült itt prostik hirdetik magukat, meg akik nem forognak 100on. 1 hét alatt 4x lefeküdtem onnan egy helybeli férfival... Persze ingyen.. De jól atvert. Szívem szerint elásnám magam a föld mélyére. Főleg, hogy ez még tetszett is nekem. Ha most itt leállok akkor még élhetek normálisan? Nagyon nagyot csalódtam, meg magamba is. Mit tegyek? Ha nem mondom el senkinek talán egyszer valamilyen szinten tullepek rajta....
2021. ápr. 20. 11:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
9-es azt hiszem átsiklottál a "szeretet éhes" fogalom fölött ami (tudom idegen lehet) de azt jelenti hogy valaki érzelmes kapcsolatra vágyik és mivel rengeteg lányba beleverik azt a felfogást hogy kevesebb vagy ha összefekszel valakivel aztán vége van, ezért drága barátom el nem tudod képzelni milyen megaláztatás és önostorozás következik egy ilyen eset után. Hiába mondod valakinek hogy "De hát miért vagy ilyen hülye hogy depressziós vagy, annyi jó dolog van a világban!" erre csak az a válasz: "Nem értem miért léteznek asztmások?! Annyi levegő van a Földön!"
2021. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Aladdin21 ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi gáz.
2021. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11: te siklottál át azon, hogy a lány SZEXPARTNERKERESŐRE regisztrált, nem társkeresőre:)ráadásul utólag kiderült nem is akármilyen oldakra tévedt. Tehát eleve úgy állt a témához, hogy dugni akart egyet. Az más kérdés h kiderült h sok a fizetős lány az oldalon.

Mindezek után és azután hogy élvezte, miért kell olyat állítani, hogy átverte a pasas? Igazából erre kérdeztem rá mert lehet racionálisabb oka is annak h ezt írta (pl kicsalt tőle pénzt vagy ellopott tőle valami értékeset stb bár ezt nem tartom valószínűnek:))

Mellesleg ha olyan hamar összekúrt az illetővel az is azt támasztja alá hogy nem komoly kapcsolatot keresett.

Azt is hozzátenném h akibe beleverik azt hogy az alkalmi szex bűn, az nem fog belemenni;)

Plusz aki hagyja magát így befolyásolni, az elég butácska. Kortól függetlenül. De a kérdező gondolom elég fiatal is lehet

Nem fogtad fel a kérdést és az én válaszom se, de már jössz osztani az észt ráadásul ilyen stílusban. Csak magadat égeted le ezzel.

24N

2021. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hogyan, mivel vert át?
2021. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
melyik ez az oldal?
2021. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

13# Alap érzelmi intelligenciának tartom, hogy ha valaki feltesz egy olyan kérdést amiből egyértelműen leesik, hogy az illető elveszettnek és depressziósnak érzi magát, akkor nem azzal kéne kezdened hogy belerúgsz mégegyet és a fejéhezvágod, hogy hiszen az ő hibája. Ha tényleg olyan okosnak tartod magad akkor esetleg, csak a változatosság kedvéért kihúzhatnád a fejed a tudod honnan és körül nézhetnél hogy "Jé, mások is léteznek az egómon és lenézésemen kívül!"

Az emberek tudnak naivak lenni és megütni a bokájukat, és ha "jujci ne adj isten" segítséget kérnek másoktól, akkor talán, de csak TALÁN (nehogy olyan nagy fáradtságodba kerüljön) mutathatnál felé egy kis empátiát. Vagy, ha és amennyiben te úgy érzed van elég bajod, és nincs energiád másoknak segíteni, akkor inkább továbbgörgetni és nem beleverni az orrát még jobban, csak azért, hogy bebizonyítsd másoknak (véleményem szerint inkább magadnak) hogy "Háhá! Látod hogy én mennyivel jobban tudom az élet nagy dolgait!"

2021. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!