Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Enyhén spiccesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Enyhén spiccesen milyen érzés a szex, ad valami plusz érzést?

Figyelt kérdés
Nyilván nem totál részegségre gondolok, amikor a fiúnak már fel se áll.

2021. ápr. 20. 12:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Jójó, ki mennyire van megszokva az alkohollal, nem ezen van a lényeg, hogy fél üveg sör, vagy 3 üveg, vagy éppen 7 üveg.
2021. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9-es Most jöttem rá hogy POHÁR szót használtál. Akkor az csak egy doboz vagy másfél. Mondjuk én bírom az alkoholt, lehet azért van hogy 6-7 doboz kell. (Ritkán iszok, nem vagyok alkoholista) :D
2021. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Jó látni, hogy így megoszlanak a vélemények:)

Számomra az alkohol inkább hoz egy gátlástalanabb állapotot, ami egy kis plusz izgalom, de ezt józanon is ugyanúgy elő tudja hozni pár dolog. Másrészről néha álmosabbá tesz.

19L

2021. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Oldja a gátlásokat mindenképpen. Vadabb és durvább leszek én is, ilyenkor a partnerem is lehet durvább, mert jólesően érzem, ha fáj. Nagyon durva dolgokat azért nem élvezném, de mindenképpen többet engedek meg, mint józanon.

Olykor erre nagyon is szükségem van, a stressz ellen is hatásos.

23l

2021. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm elég sok gátlással küzd szex terén de mikor van benne egy kis anyag akkor minden különösebb gond nélkül leteper :D
2021. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#9es, de őszinte.


Attól mert te gátlàsos vagy és le kell itatnod a csajt, sokan nem azok. Férjemmel nincsenek gátlásaink egymàssal, részegen álmoskás leszek.


N25

2021. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jajj, nem itatok én le senkit, és nem is igénylem az alkoholt. De egy egy randinál, főleg szexkapcsolatoknál, ami nálam gyakori, mindig előkerül egy kis bor, vagy valami, ráhangolódásként, beszélgetés, stb. Sőt, olyan kalandom is volt, hogy a csaj annyit ivott, hogy én attól már mattrészeg lettem volna (kiábrándító is volt, hogy annyira sokat iszik), na és utána úgy bevadult, hogy csak na, isteni volt. Mondjuk ez a ritkábbik eset.
2021. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!