Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan fiú/férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú/férfi, akinek a barátnője nem hajlandó őt orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
A lány viszont elvárja, hogy orálisan kényeztessék, kielégítsék? Nincs ezzel problémátok?

2021. ápr. 20. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem szokta a párom de csak azèrt mert neki kisebb szája van, nekem meg átlagon felüli makkom. Egèsz egyszerűen nem megy. De nem bánom, mert amúgy is hamar felizgulok. Èn szìvesen nyalom őt mindig, szereti is.
2021. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van itt olyan! Én minden alkalommal élvezésig nyalok a barátnőmnek, de ő sosem viszonozza! Már kezd nagyon elegem lenni az egészből!
2021. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem volt ilyen. Hozzátenném, hogy nem csak elvárta, hanem rendszeresen megjegyzéseket is tett, hogy pinaszagú a szám, mert azt hitte nekem ez hízelgő mintha valami alsóbbrendű kutya lennék.


Kedves férfi olvasók: Semmiképp ne a saját bőrötökön tanuljátok meg, hogy mi az a nárcisztikus személyiségzavar.

2021. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Első barátnőm nem akart szopni, de ő sem kérte a nyalást, sőt, nem is engedte, mert azt is undorítónak tartotta. Ilyet, hogy a nyalást kérje, de szopni ne akarjon, nehezen tudok elképzelni.
2021. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!