Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Farmer, hosszú nadrág alá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blaise83 kérdése:

Farmer, hosszú nadrág alá nylon zokni, női szemmel... Gáz vagy nem gáz szerintetek csajok, gyakran viseltek ilyesmi ruhakombót? Kiváncsi volnék rá, mert nekem (F37) nagyon bejön, ha egy nő lábfején (cipő és a nadrág szára között megcsillan a harisnya

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 12:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Neha igen
2021. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nylon zoknit nem hordok csak harisnyát néha
2021. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Néha igen, cipőtől függ
2021. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
nagyon sexi lehetsz benne, felállt
2021. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Ez is csak egy képkéregető.
2021. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ahogy a Sopranos-ban mondta egy lány Vito-ra utalva:


,,He was just a fat f*** with see-through socks."



Figyelj, én megértem hogy tetszik a harisnya látványa, engem is nagyon izgat, de szögezzük le hogy ezek a csilivili, fényes, vékony áttetszőek csakis nőkön állnak jól.


Én is nagy izgulva vettem párat fiatalon (24 vagyok), felhúztam, tetszett, de elfogadom hogy ha ebben mennék ki az utcára, akkor kapnék hideget-meleget, és ez nekem nem hiányzik, és jó lenne ha a többi férfi se csinálna bohócot magából


Csakis a barátnőimnek, szeretőimnek szoktam venni, rajtuk imádom a tapintását és a látványát

2021. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Miután valaki bemelegedne, én egy szóval se mondtam, hogy hordom és hogy izgat ha rajtam csak csak női lábfejeken, lábakon van izgalma a dolognak, ha ebbe valaki más gondolt bele, akkor ott a melegség belülről fakadt az illetőben! :D
2021. ápr. 21. 13:21
 8/21 anonim ***** válasza:

#6 vagyok: Akkor lehet nem olvastam el a kérdést, azt hittem a meleg fiatalember vagy, aki szintén ugyanezzel a kérdéssel írt az oldalra valamelyik nap (de látom mások is ezt gondolták)


Ha csinos női lábakon lenne ez a kombó, akkor nagyon tetszene ;)

2021. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Én hordok ezekben a még hűvös időkben neylon harisnyát vagy nylon boka illetve térdzoknit, mert a szines, kötött zoknik, harisnyák nem tetszenek sportcipövel, tavaszi cipővel. Farmer és egyéb hosszú szárú nadrágok alá veszem fel, de én abszolut nem tartom szexisnek (ha lekerül a nadrág) szóval magában ez szerintem nem szexi, inkább öreges. Csak a csipkés combfixet és kötött combzoknikat tartom szexisnek. Ilyen nejlon zoknik, titok zoknik és sportzokniban biztos nem állnék a párom elé.
2021. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 6-os!


A férfi acélbetétes bakancsot viselő lányokról is hasonló becsmérlő a véleményed?

Vagy azojról akik kifejezetten férfi ruhákat hordanak?

Nehogy már azért ne viseljen nejlon harisnyát egy pasi ha tetszik neki a komfortérzet miatt mert férfinek született!

Jól nézünk ki.

A nők is felvesznek mindent ami tetszik nekik ilyen-olyan magyarázattal.

Szabadság van, nem az idegeneknek öltözünk.

Mentségedül szolgáljon a gyerek korod a 24 év.

Én 41 évesen azt veszek fel amit akarok, ebben a korban magával foglalkozik az ember és nincs megfelelési kényszere.

2021. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!