Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, ha a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha a férfi soha nem szeretne kinyalni?

Figyelt kérdés
4 és fél éves komoly kapcsolat, együttéléssel, már a gyereket tervezzük. 28/F,30/N Punci ápolt és soha nen volt olyan visszajelzésem, hogy csúnya lenne. Minden más működik, szeretkezés, szopás. Korábbi kapcsolataimban soha nem volt ilyen "gond". Illetve megpróbáltam már szinte mindent, felöltöztem szexin, de nem akar nyalni és nem igazán tudok vele erről beszélni se, kerüli a témát. Köszönöm szépen a válaszokat, privát üzeneteket nem olvasok el.

2021. ápr. 21. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezt nem tudjátok megbeszélni 4 és fél év alatt akkor a gyerektervezes elég rossz ötlet.
2021. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Valaki nem szeret nyalni. Párom sem. Ez nem jelenti, hogy a testeddel lenne baja.
2021. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek számára ez nem vonzó, sőt, akár undorító. Ez a kisebbik baj. A nagyobb baj az, hogy nem hajlandó kommunikálni veled, illetve az, hogy nem érzi, hogy ha kap valamit, akkor illik viszonozni. Azt írod, komoly a kapcsolat. Nekem nem úgy tűnik, és alaposan meggondolnám a gyereket.
2021. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Márpedig ezt meg kell beszélni, ha akarja, ha nem. Önző kis fiú mellett vagy, és vele akarsz gyereket?
2021. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem szereti csinálni, megalázónak tartja, elfárad a nyelve, stb...

Neked nem szereti csinálni, mert soká élvezel el tőle, és túl fárasztó.

Csak neked nem szereti csinálni, mert nem tetszik neki az ízed ott lent.

Nem érdekli az élvezeted.

Azt hiszi, hogy a szexnek a pénisze körül kell forognia, és ami nem a pénisze körül forog, az nem szex. (Tehát a péniszét bármilyen testnyílásodba rakhatja, és neked azt kell élvezni.)


Stb, stb... Ezer oka lehet, most tényleg számít hogy mi a konkrét oka?

2021. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vele kell tisztazni. Aztan ha nem akar tovabbra sem, akkor eldonteni, hogy ez igy neked oke-e. Ertem, ha valaki nem szereti csinalni, de nagy ritkan azert vehetne a faradtsagot, hogy kenyeztesse a parjat. Szerintem alap a viszonzas. Vagy akar az is, h meglep es reggel egy full nyalassal ebreszt 😀
2021. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Én meglennék orál nélkül, attól még a szexet imádtam mindig is, de én mindig abból indultam ki, tegye oda, ahova való. Ebből kiindulva azt sem tartottam természetesnek, hogy a nyelvével kell engem ízlelgetnie. Simán meg vagyok ezek nélkül, maga az igazi szex cseppet sem undorít.
2021. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
Bjüdös vagy, azért! :)
2021. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindenki szeret nyalni 🤷‍♂️ és sokan vannak akik nem szeretik ha nyalják őket. Nem vagyunk egyformák.
2021. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ott van neked gyereknek a pasid!
2021. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!