Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhesség utáni szeretkezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség utáni szeretkezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban nőkhöz szól a kérdésem de férjek is megoszthatják tapasztalatukat hogy terhesség után tényleg kevésbé kívánják a nők és csak "muszájból" csinálják? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 21. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy vannak olyanok is akik kevésbé kívánják, párommal viszont alig vártuk hogy elteljen a hat hét 😇 F
2021. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi. Ez elég széles skálán mozog, van, akit nagyon kívánóssá tesz, van, aki meg kb. megfagy utána.

A lényeg inkább az, hogy a párnak ne térjenek el az igényeik egymástól...

2021. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Mi a 6hetet sem vártuk meg. Én ugyan úgy kívántam a szexet.
2021. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen egyénfüggő, van akinek 0-ra csökken a libidója, másnak meg kilő a csillagos égig. Még több törődésre, figyelemre vágynak olyankor a nők, add meg neki - ez segíteni fog (nem csak a szexben, hanem a boldog házasságban is).
2021. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül (csak) a terhességgel függ össze, nagyon sokaknál a szoptatás megöli a libidót. Nálam nem, szerencsére, nekem csak nem nedvesedik odalent rendesen, de ez is zavar valamennyire. Illetve a fáradtság, amikor az ember éjszakánként átlag 1-2-3 óránként felkel a picihez (szoptat vagy sem, tökmindegy), az bizony minden lelkesedést ki tud nyírni.

Mondjuk így is én vagyok, aki folyton ágyba rángatom a férjem, amikor a gyerek végre elaludt, szóval én a szerencsésebbik eset vagyok. Nem törvényszerű egyik véglet sem.

2021. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!