Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Általában akihez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Általában akihez vonzódtok és tetszik nektek, azzal mindig közvetlen és kedvesek vagytok?

Figyelt kérdés
Vagy visszahúzódtok, hogy van ez?

2021. ápr. 21. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elentie en picit visszahuzodo, de kedves vagyok es udvarias ez termeszetes.
2021. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki tetszik akkor lehajolok és szagolom, megnyalogatom a savanyú sarkát.
2021. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkivel kedves és közvetlen vagyok. Független attól, hogy tetszik-e vagy sem:D 23f
2021. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha tetszik valaki, azzal van hogy félve beszélgettek?
2021. ápr. 21. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen
2021. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem
2021. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy zavarban vagyok és nagyon hülyén viselkedek a kiszemelt csajjal szemben, de ezt próbálom már kiküszöbölni.
2021. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én erre igyekszem tudatosan odafigyelni, hogy ne legyek kedvesebb egy számomra tetsző nővel, mint egy nemtetszővel vagy akár egy férfi polgártársammal.


És a plusz kérdésre reagálva igen, van hogy zavarba jövök egy nekem tetsző lánytól, hogy a macska szánkóztassa meg ! ... :@

2021. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, én A, vagy távolságtartó vagyok egy ilyen személlyel, vagy B, flegma, érzékeltetem vele, hogy nem érdeklődjön felőlem, felém. Gáz, mert elmarom így magam mellől az illetőt...
2021. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!