Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, férfiak - korosztály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak - korosztály szerint szavaznátok, hogy mennyire vagytok általánosságban elégedettek a szexuális életetekkel?

Figyelt kérdés

(Megnézhetitek a lányok válaszát a másik szavazásban itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Vajon mi derül ki ebből?)


A szöveges kommentekért külön köszönet.



2021. ápr. 22. 10:10
A kérdező szavazást indított:
18-30 közötti férfi vagyok. Általánosságban elégedett vagyok a szexuális életemmel.
30-40 közötti férfi vagyok. Általánosságban NEM vagyok elégedett a szexuális életemmel.
40-50 közötti férfi vagyok. Általánosságban elégedett vagyok a szexuális életemmel.
40-50 közötti férfi vagyok. Általánosságban NEM vagyok a szexuális életemmel.
50-60 közötti férfi vagyok. Általánosságban elégedett vagyok a szexuális életemmel.
50-60 közötti férfi vagyok. Általánosságban NEM vagyok elégedett a szexuális életemmel.
33 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudok válaszolni a kérdésre, mert az én korosztályom nem tartalmaz több válaszlehetőséget. Lel
2021. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

47 éves férfi vagyok.

Nem vagyok elégedett.

Egyszerű az oka, a párom 44 éves, csinos nő, de miatta az utóbbi 1-2 évben nem szexelünk annyit, mint korábban... ráadásul túlságosan belefeszült az "anyaszerepbe", a gyermekünk most 5 éves.

Egyenlőre tűrök és próbálkozom mindennel, de mázel is mondtam neki, hogy ez így nem jó.

Ennek ellenére semmi komoly változás, csupán ritka fellángolás, meg ígérgetés.

Ha néhány hónap múlva is ez lesz, keresek alkalmi partnert, vagy elhagyom.

2021. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
18-30 közötti férfi csak elégedett lehet? Én nem vagyok az, de ilyen lehetőség nincs.
2021. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

#3

Ja, és 30-40 között meg csak elégedetlen lehet :D Kicsit manipulatív a felmérés

2021. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Mire szavazzak, ha 18-30 kategória esek, és csak az otthon egyedül recskázás jut?
2021. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is 47 éves ffi vagyok, egy szintén pici gyerekkel. Nállunk is volt gond a szexel (szintén nagyon ráfeszült az asszony az anyaszerepre, stb.), de összességében a kapcsolatunkkal is. De szerencsére most már rendbejöttek a dolgaink.
2021. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy ezt nem értem, miért feszülnek rá úgy a nők az anya szerepre. Attól még nők maradnak és nem szabad a férjét háttérbe szorítani. Szerintem nem elég intelligens sok nő, hogy ezt felmérje. Aztán meg csodálkoznak, ha félreqr a partner. Most nem arról beszélek, amikor születik a baba és az első pár hónap zajlik, hanem amikor már 1-2 éves a gyerek...
2021. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Én ugy látom, a saját példánkon is, hogy ha idősebb korban (mondjuk 40 környéke, és afelett) vállal a nő gyereket, akkor sokkal inkább tele lesz aggódással, sokkal inkább véresen komolyan veszi a dolgot. És emiatt elhanyagolja a párját, aminek aztán, ahogy irod is, meglesznek a következményei.
2021. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Milyen érdekes, hogy sok férfi szerint a nő nagyon ráfeszül az anyaszerepre. Nem lehet, hogy nem veszitek ki eléggé a részeteket a gyereknevelésből? Mert én ezt szoktam látni, a nő pörög éjjel-nappal a gyerek körül, a pasi meg tesped esténként és várja a csodát.
2021. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Ebben is lehet valami, de a "ráfeszül" az nem ezt jelenti. Hanem, h minden figyelme, minden törődése a gyerekre irányúl, és a férje felé már semmi kedvesség, gyengédség nem marad. És ez elindit egy olyan folyamatot, aminek sokszor az elhidegülés és a szakitás sajnos a vége.
2021. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!