Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként váltottatok már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként váltottatok már ki szexuállis érdeklődést közvetve,akaratotok ellenére is? Otthoni körülmények közt?

Figyelt kérdés

Átöltözés,bugyiban mutatkozás,torna a szobában,félrecsuszott bugyi,stb

közelebbi hozzátartózó pillantásából ,reakciójából látva,hogy izgatólag hat rá?



2021. ápr. 22. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látnak a családtagjaim meztelenül, fehérneműben stb. De soha senki sem nézett úgy rám.
2021. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondjuk egyértelmű jelet nyilvan senki nem mutatna,és egy nő se lat bele a másik fejébe..de ösztönszerüen talán előfordul a látványra
2021. ápr. 22. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt már ilyen.nem tudtam hova tenni a dolgot
2021. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Nekem kellemetlen volt, kártyázás közben felcsúszott a szoknyám törökülésben.

Az önkénteken reakciót szúrtam ki, azt hiszem mindkettőnk arca eljátszotta a vörös 50 árnyalatát. Utána sokáig kerültük a szemkontaktust is. Ciki volt, pedig csak a bugyim volt kint

2022. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az annak szamit ha szomszed belatoot a szobaba amikor oltozom ?
2022. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pezsgőfürdőztünk, és az egyik barátnőm szólt hogy lyukas a bugyim. 2 fiú is volt. Aztán kiszálltam és észrevettem hogy tényleg lyukas pont ott, de mai napig nem tudom látták-e a fiúk. 17L
2022. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!