Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta van párom elég a keveseb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta van párom elég a kevesebb szex is?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mióta van barátnőm azóta elég kb 2 naponta egyszer szexelnünk, mondjuk az nagyon minőségi és érzelmileg is kielégítő.


Amikor egyedül voltam akár napi kétszer is megoldottam magamnak és sokkal többször volt olyan hogy spontán felizgultam és könnyítettem magamon.


Másnál is volt ez így? Amúgy nem probléma csak a régi "kvótához" képest érdekesnek tartom.


2021. ápr. 23. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam is érdekes.

A maszti(5-10 perces) naponta kell, a paromból meg az 1 órás szeretkezős, vagy vad menetekből meg elég a heti 2 is..

Nem tudom miért van ez.

2021. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mondjuk nekem a párom mellett is kell az a kisebb plusz
2021. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a szexben több a tartalom, mint a masztiban.
2021. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy elveszi az energiát. A maszti meg nem
2021. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a szex olyan, mintha egy jó ebédet készítenél magadnak: melós, de nagyon jól laksz, igazi élmény

a maszti meg mintha csak bekapnál valamit, hogy ne legyél éhes

2021. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy közepes szex is kb 2 heti mindennapi maszturbálást kitesz, ezt férfiként mondom.
2021. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!