Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik prostihoz jártok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik prostihoz jártok, akarnátok egy prostit aki csak nektek dolgozik?

Figyelt kérdés
Fantáziáltatok már azon, hogy egy prosti csak a tiétek, csak ti vehetitek igénybe a szolgáltatásait? Vagy nektek mindegy hány vendége van naponta?

2021. ápr. 23. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, elfogadnék egy prostit csak magamnak
Nem érdekel hány kuncsaftja van
Nem járok prostizni
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Feleségnek hívják, akire gondolsz. 🙆🏻‍♀️
2021. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1-es:


Lehet hogy nem erre céloztál, de ebből a kommentedből nekem az jön le, hogy szerinted minden nő prosti, csak valaki feleség is lesz...

2021. ápr. 23. 08:26
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Arra céloztam, hogy szeretnél egy olyan nőt, aki csak veled dug, te pedig fizetsz neki. Ezt hívják feleségnek, vagy barátnőnek, igen. 💁🏻‍♀️
2021. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, és azért megnézném melyik pasi fizet nekem azért hogy a barátnője legyek... :)


Vagy csak én találkoztam eddig csak smucig férfiakkal akik még moziba se vittek el soha.

2021. ápr. 23. 08:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanék rá igényt, hogy csak nekem dolgozzon. Most nem járok prostihoz, mert van barátnőm, de ha nem lenne, akkor járnék időről időre. Viszont sosem mennék kétszer ugyanahhoz a csajhoz, ha már fizet az ember, akkor használja ki a "változatosság gyönyörködtet" elvét, tehát számomra értelmetlen lenne ez a kívánság...
2021. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4. Igen, valószínűleg akkor te fogtál ki smucigokat. 🙅🏻‍♀️
2021. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Megválogatom a prostikat, s nem megyek olyanhoz amelyikről azt érzem futószalagos, túl sok kuncsaftot fogad egy nap. Viszont nem vagyok milliomos sem hogy kitartsak egy prostit, főleg hogy úgy fogom fel én is mint az #5-ös. Ha már költök rá szökőévente akkor nagyon-nagyon jónak kell lennie hogy ugyanoda visszamenjek.


Amit te keresel kedves kérdező az a sugardaddy, egy szponzort aki finanszíroz a szexért cserébe. Találni fogsz, az más kérdés hogy ha nagy zsetont akarsz akkor neked is annyit kell hozzá letenned az asztalra, megjelenésben meg minden másban is. Ettől ez számára még egy üzlet lesz, fizet te meg rendelkezésre állsz amikor dugni akar, nem kapcsolat. S nem feltétlenül a hű de jóképű, sportos, fiatal pasik fognak megfinanszírozni - azok találnak nőt a nélkül is hogy fizetniük kellene érte.

2021. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem keresek sugardady-t.... :)
2021. ápr. 23. 11:09
 9/15 anonim ***** válasza:

én ronda pasikén örülnék neki hiába vagyok 26 akár még 40 es nő is jöhetne.

Viszont neki nem érné meg az hogy havi egyszer asok mondjuk 15-20 ezret.

Kivéve ha csak kiegészítés lenne neki egy munka mellett.

Látok benne fantáziát a nemi betegség így szerintem elkerülhető pláne ha előtte mind 2 fél elmegy teszteltetni. Kiegészítésnek egész jó de ha mondjuk keres 200-at akkor nem hiszem hogy havi 20 ért szívesen adná magát oda egy ronda pasinak.

2021. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Én házas vagyok, nekem bejönne egy lány aki csak nekem szolgáltat.
2021. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!