Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi okozza manapság azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza manapság azt, hogy sok nő nagyon önérzetes?

Figyelt kérdés

Már ismerkedés elején a kezükben akarják tartani az egész irányítását. Tapintatlanok, erőszakosak. Sokan pökhendik, a neten és a valóságban is. Ego, ego, ego dolgozik bennük. Nem tudom, régebben kedvesebbek voltak a nők, könnyebben ment gimis koromban az ismerkedés, de még egyetemen is. Valami nagyon megváltozott.


Pl. itt is látom, érzem ezt. Jajj, nehogy véletlenül írjon egy férfi, külön kiemelik a válaszokban. Úristen, vajon mit akarhat egy priváttal? Ilyen érzékeny faxkalap lett jó sok nő, közben hatalmas az arcuk, de mire fel? Lehet, hogy úgy néz ki, mint egy telexart búvárruha. 🙂 Nonszensz.


2021. ápr. 23. 08:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
46%

Addig tart a nagy önérzetük, amíg el nem romlik az autójuk, le nem szakad a polc, vagy nem kell felvinni a hűtőt a 3.-ra.

Amint érdekük úgy kívánja, nyálmadzaggá változnak.

Ez a taktikájuk, ilyenekkel nem kell szóba állni.

2021. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%

Attól ha esetleg telxart búvárruha is, vagy éppen nem, had döntse el magának valaki, hogy a

Milyen a puncid?

Anál mehet-e?

Lenyeled?

Dickpick?

Képcsere?

Privikre nem óhajt válaszolni.

2021. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
#4: normális privát kimaradt a listádról. Amúgy a párkapcsolatokba akartam rakni. Nem értem, miért ide tette.
2021. ápr. 23. 08:39
 4/43 anonim ***** válasza:
84%
A normális privát ritka, vagy a milyen bugyi van rajtadra érted?
2021. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Másik kat.
2021. ápr. 23. 08:43
 6/43 anonim ***** válasza:
84%

És ha kinyitod erről a szádat akkor a nők és a fehér lovagjaik szemében már látatlanban egy pincelakó incel vagy akinek biztos kicsi a farka is. Ezzel bizonyítva az igazadat.

A feminizmus mai hulláma dolgozik azon hogy egy átlagos nő is úgy érezze ő megérdemli Mr. Tökéletest és hogy érdemes várnia rá (amivel valójában csapdába csalják őt, egy magányos jövőbe ahol zugivás a sorsa macskák közt). Ehhez jönnek a mai marketingesek akik rájöttek hogy a nőknek könnyebb eladni dolgokat mert hajlamosabbak költekezni ezért a reklámokból is árad a You Go Girl! mentalitás.

Nem szépítek: sok mai fiatal lány a saját kárán fog tanulni később. Meggyőzni úgyse tudod őket, és ha meg is próbálod (udvariasan és logikusan levezetve) szexista alt-right-os nőgyűlölő disznó vagy szerintük. Ez a "hála". Akkor meg?

2021. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
#8: minden szó igaz, amit írtál. Egészen addig ez elviselhető, amíg nem qrta szét őket minden jött-ment, aztán meg adják a szentfazekat neked és balekot akarnak faragni belőled pl. hogy msot már ideje megnyugodniuk - gondolják,- és a pulyájuk apja legyél.
2021. ápr. 23. 08:54
 8/43 anonim ***** válasza:
68%

#9

És míg a 20-as éveikben olyanokat leműveltek idegenekkel hogy abba még Sasha Grey is belepirulna, addig 30 után "már megkomolyodtam" és a férjnek be kell érnie havonta egy aktussal amikor is a nő "legyünk már túl rajta" alapon csak fekszik mint egy deszka.

2021. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
72%
A legtöbb férfi nagyon leadta az igényét és átment simpbe. Érthető, ha ez megdobta sok nő önbizalmát, mert gyakorlatilag fél perc alatt találnak bármire pasit. Nem csak szexre, hanem tényleg bármire.
2021. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az tetszik, hogy a feminizmust úgy értelmezik, hogy minden jól fizető pozícióban, parlamentben meg az ilyen helyeken 50%-ba legyenek a nők, de a kohókban, útépítéseken, bányákban nem baj, hogy 99%-ban férfiak vannak. :D

Mindenből csak a jó kell nekik. És meg vannak sértődve, ha azt mondod, hogy külön kassza van szivi, mert én keresek 650K-t a két mérnöki diplomámmal, te meg örülsz ha találsz melót, akkor nem fogod az én pénzemet költeni.

2021. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!