Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne ezt a plátói...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt a plátói szerelmi bánat érzést túlélni és új életet kezdeni, mert komolyan kezdek beleőrülni? 24/L

Figyelt kérdés

Konyhán öngyilkos gondolataim vannak, mert annyira fáj, hogy nem tudom felfogni.😔😥


Itt leírtam a sztorit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



2021. ápr. 24. 23:47
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*komolyan öngyilkos
2021. ápr. 24. 23:47
 2/29 A kérdező kommentje:
Bocsánat autocorrect és siettem, mert felzaklatott lelki állapotban vagyok
2021. ápr. 24. 23:48
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
járj társaságba, ismerkedj másokkal!
2021. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Nekem csak az segített. 5 évig voltam bele zúgva. Ebből max 2 évig voltam szerelmes után ragaszkodás csak. Ráadásul toxikus alak volt. Nem fog más segíteni. Ha öngyilkos gondolataod vannak azon te magad vagy egy haver nem segít
2021. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus!
2021. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg meg vagy győződve arról,hogy ez plátói,és semmi esély semmire,akkor próbálj meg a hibbidnak,munkádnak, családnak, másnak élni...

A kenyeg,hogy elvonja a figylemed erről!

F

2021. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
20%

Meg lehet élni a szerelmet úgy is, ha írsz szerelmes leveleket, és ő csak mosolyog és megköszöni.

:)

2021. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj pszichológushoz! Én is jártam és sokat segített, csak ajánlani tudom.

Persze válogasd meg hogy kihez. Ha Budapesten élsz, tudok segíteni, írj privátot.

2021. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ha szuicid gondolataid vannak akkor pszichológus. Itt jegyzem meg, ezer ok lehet meghalni, de egy is elég az élethez! Ettől még keress fel egy jó szakembert.
2021. ápr. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nálad más probléma van, nem tudsz veszíteni, nagyon sok pasit, nőt nem kaphatunk meg, tartani kell magunkat.

Tegyük fel lesz férjed és közben megtetszik egy másik pasi akkor sem tudod túlélni?

2021. ápr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!