Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik zene fejezi ki leginkáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik zene fejezi ki leginkább az érzésedet a párkapcsolati helyzetetedet illetően?

Figyelt kérdés

Feltehettem volna a felnőtt párkapcsolatok vagy ismerkedés kategóriába is. De valami miatt ide tettem végül fel. A tévedés jogát fenntartom.


Nekem ez:

https://www.youtube.com/watch?v=Sb0qT6NR06E


Noha nem is értem a szövegét teljesen, de mégis a zene hangszíne és a hatás amit kivált teljes mértékben tükröz.


Ha egy zeneszámba kellene összefoglalni a ti helyzeteteket akkor melyik lenne az?



2021. ápr. 25. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most leginkább a Bikini:Megüssem,vagy ne üssem. :-)
2021. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nickelbak lullaby
2021. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lord:Egyedül járom a várost.
2021. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Leander Kills - Hull az elsárgult levél

[link]

2021. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a "Like deserts miss the rain" mert sok olyan helyen kell megfordulnom ahol a volt barátnőmmel is jártunk sőt éltünk, vagy mivel egy próbálkozást most jól megszívtam és ha nem erőltetem akkor a csaj még ki tudja meddig húzta-halasztotta volna a döntést a Roxette "crash! boom! bang!"
2021. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Three Days Grace - Nothing to lose but you

Illetve a Hollywood Undead - Worth it-nek csak a refréne


Neki a Mudfield - Hold, aznap, amikor összejöttünk, aznap mondta, hogy számára az a zene rólam szól egy ideje.

2021. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bts (igen, tudom fúj k-pop) : fake love
2021. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár most nincs kapcsolatom, de van egy zene, ami az egyik legkedvesebb exemre emlékeztet. Valahogy többször is felbukkant ez a szám a kapcsolatunk alatt. A szövege nem érdekel, de maga a zene emiatt nagyon fontos nekem, a telefonom csengőhangja is ez.

Emlékszem, hogy akkor is hallottam ennek a zenének az elejét, mikor előső éjszakánkat töltöttük együtt.


Ultra Nate-Free

2021. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!