Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gyűlölik a nőket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik a nőket, amikor nekik is ugyanolyan nehéz társat találni és a nem bombázók, illetve átlagosak szintén nem kellenek senkik?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 11:39
 1/9 A kérdező kommentje:
*senkinek
2021. ápr. 25. 11:39
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Incel kifiuk
2021. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Kisfiuk
2021. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem gyűlölöm, és a baráti társaságomban senki sem gyűlöli a nőket. Abban sajnos nem tudok segíteni, hogy minden nő megtalálja az igazit, de emiatt, hogy nekik is nehéz, mi okom lenne gyűlölni őket?
2021. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A közvetlen környezetemben is gyűlölik, meg az interneten is olvasom
2021. ápr. 25. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Én sose találkoztam még olyannal aki gyűlölte volna őket. Nem tudom honnan veszed.
2021. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Akkor rossz helyen barátkozol:) Bocsi nem lehetett a poént kihagyni.. Én nem gyűlölök senkit, a nőket főleg nem, volt két hosszú kapcsolatom és több rövidebb, az exem sem gyűlölöm mert anyagilag kitolt velem illetve a legutolsó sikertelen próbálkozásom és a nő átverése miatt sem gyűlölöm a nőket, mert elsősorban mindenki ember, és utána férfi vagy nő..
2021. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Nana, kérdező, ez nem így van :)
2021. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lacc80 ***** válasza:
Rossz társaságba keveredtél. Keress új barátokat.
2022. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!