Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Etikátlan szerintetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikátlan szerintetek a prostizás?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerinted?
2021. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1-es! Szerintem etikátlan
2021. ápr. 25. 14:35
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2021. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha a prostituált önként megy bele (vagyis senki nem kényszeríti), előre megegyeznek abban, hogy mi lesz és mennyiért, és az aktus során mindketten normálisak és tisztelettudóak, akkor nem, nem etikátlan.
2021. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Még ha nem is kényszeríti senki, akkor is pénzért hálsz egy gyöngyszemmel. Ez egy normális értékrendel bíró férfinak, embernek etikátlan.
2021. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem etikátlan. A nőnek van valami amit adjon, a férfinak meg ez kell és ezért hajlandó fizetni. Ha tisztelettel bánnak egymással, nem etikátlanabb, mint a fodrász vagy a manikűrös. Ez csak egy szolgáltatás.
2021. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen #6 komment jól mondja. Ez egy szolgáltatás amit vagy igénybe veszel vagy nem. Ebben semmi etikátlan nincs.
2021. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Etikátlannak gondolják az emberek viszont ha bele gondolsz a prostitucio mar akkor is letezett mikor az osemberek egymasnak makogtak. Mindig is volt van es lesz is es szerintem mar nem egy ember volt ugy az eletben hogy olyan lelkiserult lett egy parkapcsolat utan hogy utana akar evekig elzarkozott az ismerkedestol felt az ujabb csalodastol viszont szexualis vagyai voltak es inkabb a fizetos csajokat valasztotta vegulis 2 felnott ember megbeszelnegy szexet a fiu szexelni szeretne a prosti penzt akar es ennyi teljesen tiszta a dolog hogy ebbol nem szerelem meg egy kamu kapcsolat lesz hanem egy szimpla kaland persze fontos hogy mindketto fel korrekt legyen a masikkal es igy szerintem teljesen rendbe van
2021. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 StevenUp ***** válasza:
32%
Sokak szerint igen, sokak szerint nem
2021. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem, amennyiben a "szolgáltató" önszántából cselekszik, nem külső kényszer hatására.
2021. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!