Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok egy ilyen szülinapi ajándékra a párotoktól?

Figyelt kérdés

Szülinapomra a barátnőmtől egy (egyébként esztétikailag nagyon ízlésesen elkészített) világtérképet kaptam, aminek a címe az, hogy "Városok, ahol szexeltünk..." és pirossal be van jelölve rajta az összes ilyen város. A pandémia előtt egész sokat utaztunk, tehát már most is szép számmal vannak bejelölve helyek rajta, illetve a jövőben is tervezünk utazni. Ő azonban a nappaliban tervezte kirakni a falra, én azonban nem akartam, úgy gondolom, ez nem tartozik senkire, akik vendégségbe jönnek. Már azon is megsértődött, amikor javasoltam, hogy a hálószobában tegyük ki (bár a falra ott sem szívesen akasztanám, hiszen azért néhanapján ott is megfordul rajtunk kívül más). Mit gondoltok? Jogos volt a sértődöttsége?

25F/20L



2021. ápr. 27. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem jogos a sértődöttsége szerintem, ez elég "intim" ajándék ahhoz, hogy bárki nézegesse...
2021. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Aranyos ajándék, de nem a falra. Én még a hálószobába se tenném ki, nemhogy a nappaliba, ahol mindenki lássa.
2021. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%

S, ha véletlen olyan város is be van karikázva, ahol nem is dugtatok? Vagyis volt szex ott, csak nem veled. 😂

Amúgy jó ajándék, de hálószobába. F

2021. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

A címnek megfelelően azok vannak és lesznek bejelölve, ahol "dugtunk". :)

2021. ápr. 27. 10:37
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha ő ad ajándékot akkor te dontod el,hogy mit csinálsz vele,ezen olyan bunkosag megsertodni.

Én se raknam ki sehova

2021. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Jópofa ajándék, de egyetértek, ez kettőtökre tartozik, én se raknám ki a falra. Lehet azért sértődött meg, mert fel akart vágni a barátok előtt, de nem értek egyet vele.

22/L

2021. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha nálatok lennék, feszélyezve érezném magam egy ilyen térkép miatt, pedig nagyon nem vagyok prűd, de nem érzem, hogy ez rám tartozna. Magamról sem raknék ki ilyet. Érdekes ez, mert ha az lenne a cím, hogy városok, ahol együtt jártunk, az nem vàltana ki ilyen hatást. Valahogy a szexelni szó miatt hivalkodó, tolakodó.

Amúgy rátok akkor szó szerint igaz, hogy végigkúrjátok a világot.

2021. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es, ezt bóknak veszem :)
2021. ápr. 27. 10:43
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Vagy kamu, vagy nem 100-as a csaj.
2021. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ez nagyon gáz. Valami elcsúszott az értékrendben, ha ilyen intim dolgot meg akar osztani a világgal.
2021. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!