Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek a szextől de vágyom rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől de vágyom rá, mit tegyek?( Nem vagyok szűz.) Az exem folyamatosan megjegyzéseket tett az alakomra és megalázott.

Figyelt kérdés
Mostmár nem merek senki előtt sem levetkőzni és ha ki kell menjek az utcára akkor is kellemetlenül érzem magam,csúnyának érzem magam úgy érzem, hogy nem tetszem a férfiaknak egyáltalán. 18/L

2021. ápr. 27. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Keress egy lélekturkászgyogyászt! Sérült lettél, beteg. Elöször ebböl ki kell gyogyulnod. Mennyi ideig tartott ez asz ar kapcsolatod, mennyi ideje lett vége?
2021. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Milyen alakod van?

Mások hogy látnak?

2021. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Mi a baj az alakoddal?
2021. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nyugi! Biztosan van olyan pasi akinek tetszel, csak meg kell találnotok egymást!
2021. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Hagyd ott gyorsan. Ha mar az elso szex elott igy megtor lelkileg, ne vard meg mit fog tenni veled a szexszel. Erzelmi roncs leszel mellette. Keress egy normalis pasit.

Ha mar most felsz a szextol, meg szerintem a pasitol is, akkor az nem vezet johoz.

2021. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezt azért tette, hogy az önbizalmad rombolja, mert hát senki sincs együtt egy olyan emberrel akit nem kíván, mert az a szexuális életükön úgyis megmutatkozik. És, hogy ez neki miért is volt jó?! Azért, hogy ne merj más felé nyitni és ő be legyen biztosítva és a szakítási lehetőség inkább csak az ő kezében legyen. (Végül nem tudom ki szakított de remélem te vetted észre hogy toxikus a pasi és dobtad) Legalábbis nekem ez a véleményem erről, hogy valószínüleg egy szép lány vagy és ezt ő is tudja csak nem akarta, hogy elbízd magad.
2021. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
5os vagyok, bocs felreolvastam a kerdest. Szoval mar nem vagy szuz. De attol total megtori a szemelyisegedet. 6ossal egyetertek. Ennek celja, hogy elvagjon minden mas pasitol, esetleg minden mas emberi kapcsolattol. Nagyon gyorsan hagyd ott. Mert kesobb jon a bantalmazoval szembeni szimpatia, amibol nehez szabadulni.
2021. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
kár h kamu szivesen megvigasztaltam vona a kérdezőt
2021. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamu szag xd
2021. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2021. ápr. 30. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!