Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek korai a szex 5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai a szex 5 honap utan egy 18 eves fiu es egy 15 eves lany között?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 22:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Mivel 15, még illene várni....
2021. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs olyan, hogy korai, mert ha mindketten szeretnétek és készen álltok rá akkor igazából nincs mire várni még.
2021. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2021. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Ti erzitek, h keszen alltok-e ra. Figyeljetek egymasra, kicsit tul lehet tolni a romantikus elokeszuleteket is a ti korotokban 🙂 es nezzetek utana a dolgoknak, ne itt kossetek kis, egy beleelveztem a baratnombe mit csinaljak kerdessel. Es sok elojatek!
2021. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Ha a lány is készen áll és úhy érzitek jó a kapcsolatotok, akkor szerintem nem olyan korai.

Én is 15 voltam, kb fél év után feküdtünk le, viszont mi 3 évig együtt voltunk, így nem bántam meg

N

2021. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha a lány kívánja és kifejezetten akarja (nem csak "belemegy" például hogy a fiú ne hagyja el), akkor nem korai. De a lánynak kell kezdeményeznie.
2021. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Olyan tekintetben nem korai, hogy testileg már érett rá a lány. Hogy lélekben is érett-e rá, azt neki kell felmérnie.


Én speciel azért szoktam javasolni a későbbi első alkalmat, mert a szex része még nem is problémás a dolognak. Ami problémás lehet, az a balesetek. Ha pl. kiszakad a gumi, vagy lecsúszik a gumi. Akkor ugye ott vagytok, hogy sürgősségi tablettát kéne kérni, amit csak orvos írhat ki és még jó drága is, és egy tinilánynak az már tényleg egy ménesrúgásnyi hormon, de még mindig a kisebb rossz, mint a terhesség. És a történet ott kezdődik, hogy ha megvan a pénz a gyógyszerre akkor is ki kell találni, hol tudtok ilyet felíratni. Most egy 15 éves lány nem elég szegény, hogy pánikban van de azért az orvosok is úgy ki tudják nézni szerencsétlent, amikor a legnagyobb szüksége lenne megértésre. Nekem is szaladt ki gumi, 20 évesen minden macera nélkül kiirták a bogyót, de láttam fiatal kislányt is receptért sorba állni, és nagyon elítően tudnak velük bánni!


Szóval bár ne történjen semmi gond, de ha gond van akkor az csőstül fog érkezni és jó lélekben ilyenekre is készülni. Ha van a párocskának felnőtt korú ismerőse (+18) akire számíthatnak ilyen esetben akkor őt érdemes bevonni.

2021. ápr. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
ti érzitek
2021. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem korai, ha mind a ketten szeretnétek.
2021. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
nem az
2021. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!