Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Az normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Az normális, hogy itt a tavasz és nagyon áll a fütykös rátok?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szép nőt látok, mindegyiket bokorba húznám. 🙂 Miért ilyen izgató a nő? Mindenféle perverz gondolatom támad, miképp szexualizálnám szénné őket.


Voltak már nőim, tudom milyen pinában lenni, talán ezért is vágyom ismét erre, na meg a tavasz hatása. Fuhhh, de beraknám. 😃


2021. ápr. 27. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Bemutatom a szexuális bűnöző palántát
2021. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Neked barátom soha nem volt nőd, de ahogy látom nem is lesz.
2021. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Az jó ha áll,és nincs merevedési gondod.
2021. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
5 barátnőm volt, profi vagyok az ágyban. Ők szedtek fel, introvertált vagyok. Sorry. 🙈
2021. ápr. 27. 22:52
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Vicc, hogy amikor az ember kirak egy normális kérdést. Példakent felhozom, hogy kiírtam a párkapcsolati problémámmal kapcsolatban egy kérdést, arra azt írták kamu, nem igaz... hasonló. Hozzáteszem minden egyes szó igaz volt, aztán mikor meglátok egy ilyen kérdést kétség nélkül az egekbe szalad a vérnyomásom.. Emberek, ez a normális kérdés? Most komolyan?!...
2021. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy,hogy csak 5?
2021. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Én meg a KGB-nél dolgozom és tudom hogy kamuzol. Sorry 🤣
2021. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Aki pedig egyszerűen mások véleményére kíváncsi, egy teljesen értelmes kérdésben, amihez köze sincs a szexnek, az egyből kamu? Kezdem azt érezni, hogy pedofil barmok használják csak ezt az oldalt..
2021. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért ilyenek itt az emberek. Nekem komoly barátnőim voltak, azért csak 5, mert a minőségre mentem mindig, sosem voltak kalandjaim, nem vagyok kapcsolatfüggő. A qrva anyámat ezért, bocsi, megyek is, mindjárt felszedek valakit, hogy sztárnak tűnjek. Ez az oldal egy vicc bmeg.
2021. ápr. 27. 22:59
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, azért a stílusod alapján nem hinném, hogy profi lennél, ha alapból nem ez vagy, amit most itt játszol, akkor lehetséges, de ezzel a stílussal normális kapcsolatot nem találsz.
2021. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!