Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony fiúként nagyobb esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúként nagyobb esélyem van csinos barátnőt találni mintha kövér lennék?

Figyelt kérdés

Szerintem hátrányban vagyok amiatt mert vékony vagyok, de aki meg kövér azt mondja hogy vékonyaknak nagyobb esélyük van.


Mi az igazság?


2021. ápr. 27. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy ezek végletek.


Van, aki a vékony pasikra bukik. Van aki a mackósakra.


De a nagyobbik többség az enyhén izmostól a kifejezetten izmosig terjedő skálàn keresgél. Talán nem is izmos, hanem a sportos testalkat a jó kifejezés.


N25

2021. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
#1: süket duma. Én sportos vagyok életmódilag, mert futok és biciklizek rendszeresen, de ha rám nézel, meg nem mondanád, hogy olyan jó az állóképességem, hogy lefutok bárkit kb. 190 centihez vagyok 94,8 kg. Normál alkatom van, izmos combokkal, vádlikkal, de felső testem nem izmos. Ezért jár tévúton a mai fiatalság, mert kinézet alapján ítélkeznek. Azt hiszik, egy izmos ember jobb állóképességű. Lófaşzt. Hány ilyet égettem már be ágyban, fizikai aktivitás terén is. Lol.
2021. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit tartasz szépnek.


Ez óriási általánosítás és sok esetben nem állja meg a helyét, de többnyire azt vettem észre, hogy a vékony lányok, a vékonyabb fiúkkal jönnek össze. A teltebbek pedig a ducibbakkal.


(Amúgy a személyiség a legfontosabb. Ha jó humorérzéked van és összeségében extrovertált szerethető kb mindegy hogy nézel ki)

2021. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
#2 valaki nagyon frusztrált. 👌
2021. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Nope. Csak a faxom ki van a gyökér nők idióta álomképeivel, mikor 200 m után meghalna mellettem.
2021. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

2# Ennek semmi köze a kérdéshez.


Csak öntelt vagy és le kellett írnod, hogy te milyen jó vagy az ágyban és milyen sportos.


Feltételezem azért, mert a való életben nem kapod meg a figyelmet és elismerést amire vágysz.

2021. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#2 Ez oké, értem hogy jó az állóképességed és figyelemreméltó sportember vagy, de ennek annyi köze van a kérdéshez, mint Kiszel Tündének a szemöldökcsipeszhez.
2021. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van köze.
2021. ápr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

2# Amúgy hány éves vagy?


Utoljára 16 évesen egy nárcisztikus forever alone beképzelt osztálytársamtól hallottam, hogy nagyok a combjai és a vádliai.


Azóta szerintem egyszer sem pedig 10 éve járok konditerembe, olyanok közé akiknek tényleg nagy.


Elárulok egy titkot, aki izmos az nem érzi szükségesnek becsempészni anoním kommentek soraiba, hogy milyen júl teljesít és mennyire nagyon az izmai.


Többnyire azok teszik, akik csak szeretnék hogy ez igaz legyen.

2021. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#2 férjem sportos alkatú, de nem tisztaizom. Ágyban téged biztos lenyom.


Frusztràlt kisgyerek 😂

2021. ápr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!