Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ex barátnőm azt mondta nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátnőm azt mondta nem számít a méret, szerintetek?

Figyelt kérdés
Pár éve szakítottunk de nagyon ritkán még dumálunk. Amikor együtt voltunk azt mondta nem számít a méret, és nem volt nagyobbal mint az enyém (nekem átlagos van). Miután szakítottunk összejött egy sráccal akinek állítólag nagyobb mint nekem. Azóta beszéltünk és azt mondja számít a méret mert nagyobbal jobb. De nem hiszem h azért mondta mert valami miatt haragudna. Szerintetek megváltozott a véleménye mert kipróbált egy nagyot?
2021. ápr. 28. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tökmindegy? Lehet hogy neki igénye van a nagyobbra. De egy csomó csaj meg az átlagosat szereti, szóval úgyis találsz olyat akinek a te farkad jó.
2021. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
nincs igaza
2021. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem volt dolga még kicsivel.
2021. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Számít a méret, persze.

De minden mérettel lehet jó pozíciókat találni. Exemnek túl hosszú volt, lovagolni nagyon jó volt, de szemből vagy hátulról kizárt. Mostani párommal nem fáj sehogy, neki kisebb. Minden póz jó, kivéve a lovaglás, mert ott elférne még egy kis hossz:)

Szóval minden megoldható. Lehet, hogy barátnőd nem próbált előtted nagyot, ezért mondta, hogy nem fontos. Most pedig tapasztalatból mondja, hogy jobban esik neki naggyal.

2021. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Neked ennyire nincs életed, hogy a volt csajok új pasijának farokméretén agyalsz?


Mellesleg a nők nem azt szeretik, ha a pasinak nagy, hanem ha hatalmas.

Ezért kezdenek sokan kanmajmokkal.

2021. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
A méret mellett fontos egy kiváló előjáték és egy jó technika és póz. De vannak elvek, pl. szükebb puncival rendelkező hölgyek sohasem lesznek boldogok egy 25 cm-es farokkal, vagy nagy puncival rendelkező hölgyek sem egy 10 cm-es farokkal. Az átlag ugye úgy 15 körül van, akkora farokkal ha ügyes vagy szinte minden nőt boldoggá tudsz tenni.
2021. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Több év eltelte után nyilván nem azért mondta, hogy megbántson. Jóban vagytok, így azt gondolta elmondhatja ha feljött a téma köztetek. Mivel azt mondtad nem volt előtted nagyobbal, természetesen miután kipróbálta, megváltozhatott a véleménye. Érted amíg nem próbálta, nem tudhatta hogy jobb vagy sem. Ez logikus. Akkor a tiéd is jó volt neki, lehet nem is volt jobb a szex senkivel neki. De ez utána változhat az új tapasztalatok miatt.

Pl én is mondtam már anno egy pasinak hogy úristen de jó vele a szex, soha nem volt mással jobb. Aztán 2 hónapra rá össszejöttem egy psival aki úgy megdugott hogy a nevem is elfelejtettem hirtelen:D és akkor jöttem rá hogy én csak azt hittem, hogy menyire jó volt az az előző pasi:D mármint jó volt, de ez ugye a korábbi tapasztalataimtól függ. Lehet, hogy abból a 10 emberből akivel valaha szexeltem, ő volt a legjobb. De csak hozzájuk képest. Érted nem?

Szerintem ne agyalj ezen a dolgon, igazából kár volt ilyesmiről beszélnie (bár pár év után jogosan hitte hogy megteheti), de neked attól nem kéne ezt így felvenned. Más nőnek jó lesz a teméreted is. Mit számít, hogy neki jobb a nagyobb? Vele úgysem jössz már össze:D

N

2021. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Számít a méret, persze. A te méreted és az ő mérete is.
2021. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Mit csináljak ha akkorám van amekkorám?
2021. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Neked akar csak odaszúrni ezzel, semmi más nincs mögötte.
2021. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!