Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok a párotoknak videót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotoknak videót küldeni az önkielégítésetekről, ha pár napig nem tudtok találkozni?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy meglepjem egy ilyen videóval, csak van bennem egy kis félelem is, mi lesz, ha mégsem tetszik neki, vagy a kapcsolatunk után bosszúból fel akarja majd használni ellenem. 26L

2021. ápr. 28. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mi távkapcsolatban vagyunk, 2 és fél óra választ el, de nem szoktunk ilyet, pedig csak péntektől vasárnapig vagyunk együtt.
2021. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Neha igen
2021. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Mi is távkapcsolatban vagyunk és csak képeket szoktunk küldeni. De szerintem még ezt sem lehet minden emberrel, szóval én ezt azért csinálom bátran, mert tudom, hogy a megfelelő partnerrel vagyok.

19L

2021. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Videót nem, de képet igen. Mindig örül neki XD

19L

2021. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Várja elvárja. Képet kapott.

Videot probáltam de nekem a 6000. sem tetszik ugy, hogy át is kuldjem neki.

Ha nem követelozne meg végképp kihagynám.

Nem távkapcs. Soha senki nem kéregett tilem eddig ilyesmiket plane nem erőszakosan. A mostani párom ilyen csak

2021. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A későbbi felhasználásról nem tudok mit mondani, de minden férfi nagyon örülne egy ilyen videónak.
2021. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldtem már, habár csak egy rövidke részletet. És persze sok képet is. De amúgy mégjobb ötlet, amit lementeni is talán kevesebb eséllyel jut eszébe: videóhívás :D
2021. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
a párom nem érdekli. de idegen csajokkal szoktunk néha együtt masztizni camen. vagy videót küldön egymásnak.
2021. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as? F/L? :)
2021. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!