Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők mi volt eddig a legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mi volt eddig a legdurvább legextrémebb dolog amit eddig férfival műveltetek?

Figyelt kérdés
Akármi számít.

2021. ápr. 29. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen nem volt. Olyan volt amit velem művel a faszi.
2021. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
BDSM szerepjáték volt.
2021. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy bizonyos témájú szerepjáték a szabadban.
2021. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legextrémebb a prosztataizgatás volt szerintem..előtte szájjal is kényeztettem odalent
2021. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Felöltöztem kurvának. Necc harisnya combfix, extrém magas piros tűsarkú, olyan pici szoknya amiből a fenekem egy része ki volt, bugyi nélkül, melltartó nélküli pici haspóló. Erősebb smink. Kb 10 percet álltam így egy viszonylag forgalmas úton, mire a pasim odaért és felszedett. Ez idő alatt már hárman megálltak és fel akartak szedni, közben a pasim ezt végignézte a kocsiból egy távolabbi parkolóból,ahogy az ablakon behajolva elbeszélgettem az idegen pasikkal. Mindegyiknek azt mondtam, hogy már le van beszélve, hogy mindjárt jön egy pasi oda hozzám,őt várom, aztán egy másik jön értem, megdumáltuk az árakat 😅 teendők részleteit és, hogy jöjjön vissza később és ha ott leszek akkor jöhet a ledumált szopás, dugás stb. Engem is izgatott az egész, de a párom is full kivolt az egésztől. Az utolsó pasi akivel beszéltem, az meg beállt abba a parkolóba ahol a pasim is állt, ott várt valamire. A pasim meg elindult a másik irányba, rendesen megijedtem, hogy basszus ez a bolond ott hagyott egyedül az útszélén 😅 De csak ment egy kört, hogy ne tűnjön fel a parkolóbol jött át felszedni. Megállt, beültem. Aztán megbeszéltük miket mondtak a pasik akik fel akartak szedni, ki, mit, érez, mennyire izgató az egész. Aztán mondtam, hogy az egyik ott van a parkolóba, szóval látja, hogy most beülök a kocsiba. Erre párom visszament a parkolóba, ekkor már nagyon fel voltunk izgulva egymásra. Direkt úgy állt meg, hogy aki fel akart szedni pasi jól lásson minket, de egyébként mások előtt takarásba legyünk. Kiszállított a kocsiból, letérdeltem elé szopni, aztán hátulról iszonyat keményen megdugott a kocsinak támasztva. Közben párszor elkaptam a tekintetét a csávónak aki fel akart szedni és mondta majd visszajön. Eszméletlenül izgalmas volt,érdekes, de nagyon jó volt így orgazmust érezni. Párom látványosan kifizetett, aztán vissza vitt az útszélére. Én elsétáltam addig ahol már a parkolóból nem lehetett odalátni és ott felvett, aztán haza. Folytattuk az úton is és otthon is a szerepjátékot, mintha haza vitt volna egy kurvát és teljesítenem kellett minden szexuális kérését, úgy használt, úgy viselkedett velem egész nap mintha valóban fizetne a szolgáltatásaimért. Imádtam. Legjobb élményem vele.
2021. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Felcsatolhatós vibrivel dugtam néhányszor a pasim, miközben ő egy másik srácot dugott.
2021. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Mezítláb ODAtapostam neki.
2021. ápr. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Megkínáltam a sütimből. Csoda, hogy túlélte banyek. :o
2021. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Bekentem nutellaval a farkát és úgy ápoltam le
2021. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!