Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek online szexhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek online szexhez?

Figyelt kérdés

A vőlegényem külföldön van két hónapja, most már nagy a hiány mindkettőnknek. Kért tőlem videót, képeket, küldtem is neki, viszont én elég prűd vagyok sajnos, ebből kifolyólag nem túl kreatív, de szeretném nagyon felhúzni, tudnátok tippeket videókhoz, képekhez? Olyan üzeneteknek is örülnék, amivel alaposan fel tudnám izgatni, de mégse vagyok alpári. :)

A segítő üzeneteket előre is köszönöm, a trolloknak meg előre is üzenem, hogy "haha, jár a keksz, lépjünk tovább". Tudom, hogy több ilyen kérdés is volt már itt, de többnyire olyan válaszok voltak, hogy "ennyire nincs fantáziád? / hát mond azt amit szeret / degázakvagytok" ezekkel nem lettem kisegítve. :)



2021. ápr. 29. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Változatos helyszíneken ujjazd magad a lakásban, akár természetben is. Dildót lovagold meg hátulnézetből. Vedd videóra, ahogy érzékien zuhanyzol, s közben masztizol. Pucsíts be négykézláb a kamerába és rázd a popsidat, mintha kutyában érkezhetne rád, ahogy nézi. Vegyél fel egy szexy bodyt vagy futónacit/cicanacit bugyi nélkül és tornázz/jógázz benne otthon. F
2021. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi vagy meg Cyber gyerek
2021. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos van valamilyen fétise a párodnak, próbálj meg akörül játszadozni
2021. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Jó isten
2021. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te ismered őt,és magatokat,a szexuális életeteket.Lehet kúlturáltan de mégis izgatóan megfogalmazni dolgokat.Írd meg,vagy mond el neki hogy mi hiányzik a legjobban,és hogy mennyire kivagy,mennyire kívánod őt.És hogyha most ott lenne veled,akkor mi történne,lépésről lépésre.Ahogy a tudtára adnád hogy kívánod a szexet,akár csókokkal,simogatásokkal,ruháktól való megszabadulással.Akár a legapróbb részletekig is lehetne ezt fokozni...szerintem így írásban a legkönnyebb felhúzni a másikat.Csűrni,csavarni a szavakat,hogy minél izgatóbb legyen,és hasson a másikra.Meséld el neki hogy kényeztetnéd őt,felteszem még sosem beszéltél róla neki nyíltan ilyesmiről.Egy pasi számára nagyon izgató ha egy nő azt ecseteli hogy nyalogatná a micsodáját,vagy kapná be és szopogatná :) De ugyanúgy fordítva is,milyen az,amikor ő kényeztet téged a nyelvével.Vagy magát a szexet,a behatolás pillanatát,hogy érzed ahogy beléd hatol miközben te nagyon forró és nedves vagy.És közben ha vannak simogatások,csókolgatások,érintések...az érzékiség,a szenvedély,hogy közel vagytok egymáshoz.Szerintem ezt a végtelenségig lehetne fokozni.És nyilván az együttlét milyenségétől is függ hogy milyen irányba megy el a megfogalmazás.Ha az érzéki együttlétet kedvelitek,akkor inkább az ilyen pillanatokat kiemelve,és részletezve.Ha meg kevésbé az érzelmes szexet szeretitek,akkor meg a "mocskos" dolgokban rejlenének a részletek :) Egy pasit könnyű felhúzni ilyesmivel.Én pasiként mondom :) Ráadásul ha tudja a párod is hogy kicsit "prűd" vagy ilyen téren,akkor meg pláne nagy hatással lehetsz rá,mert megleped,egyáltalán nem számít rá ,főleg tőled...de biztosan tetszene neki :)
2021. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!