Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem hiszek a szerelemben sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszek a szerelemben sem a szeretetben számomra ezek nem létező. Én senkit nem "szeretek". Velem van a baj? Szerintem a férfiak képtelenek "szeretni/szerelmesek" lenni ők csak azért mennek bele egy kapcsolatba, hogy legyen kivel dugni.

Figyelt kérdés
Persze ez a nőkre is igaz szerintem tehát nem értem miért kell a testi vágyat a "szerelem" szóval összekeverni. Undorodok ha meglátok egy "szerelmes" párt az utcán. Valamiért szánalmat érzek a nők iránt akik elhiszik,hogy egy férfi képes szeretni.

2021. ápr. 29. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon átbaszott valaki?:D
2021. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Fontos lenne tudni, hogy Te nő vagy férfi vagy? Egyébként igen, lehet, hogy veled van a baj. De azt garantálni tudom, hogy vannak olyan férfiak, akik a dugás miatt vannak a lánnyal. Viszont a férfiak képesek is szeretni. Én nemrég ismertem meg a második barátnőmet, kellett hozzá egy kis idő mire megszerettem, de mostmár sosem engedném el. A szex sem befolyásoló tényező, az első 1 hónapban nem is csináltuk. Pettingnek nálunk nagy szerepe van. Tehát, én nem csak, hogy képes vagyok szeretni, de a szex sem olyan, hogy beteg leszek ha nem történik meg minden nap.
2021. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ja, 21/F voltam.
2021. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Érző, társas lények vagyunk, természetesen bárki képes szeretni. Úgymond belénk van programozva.
2021. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Szüleidet se szereted? Soha senkit nem szerettél életedben?:o
2021. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak csalódott valakiben:D
2021. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintem a férfiak képtelenek "szeretni/szerelmesek" lenni ők csak azért mennek bele egy kapcsolatba, hogy legyen kivel dugni."

A szeretet és szerelem kimutatható létező dolog. Ez nem hit kérdése.


Ezt leszámítva nem bántásból de veled van a baj.

Ha nincs párod akit szeres mert csalódtál vagy egyéb okból nem vagy képes bízni senkiben akkor azt fel kell dolgozni.

Ezenkívül megkérdezném hogy hány éves vagy?



Ha azonban még a családodat és senki mást sem szerettél soha akkor s pszichológust fel kéne keresni.

2021. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem para, a legtöbb ember téved néha. Most pl te tévedtél.


Én 4 évig voltam együtt a barátnőmmel úgy, hogy nem szexeltünk, meg pettingelni se nagyon pettingeltünk. És szerettem. És a mai napig szeretem. Persze, utána elkezdtünk szexelni, meg összeházasodtunk, meg ilyenek..:D


De volt olyan exem akivel 4 hétig "jártam", csóknál több nem volt, és a szakítás után 1 évig agonizáltam szerelmi bánatomban:D Istenem, az a lány rádnéz és beléd lát, remélem jó helye van... de a szexualitásnak vajmi köze van ahhoz amit éreztem iránta.


És még sorolhatnám, de fölösleges.

Olyan dolgokban fölösleges hinni, amik léteznek. Higyj a sárkányokban, a bölcs miniszterekben vagy az erdőpillékben. Ezek nem léteznek:D

2021. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon hiszek benne, nekem már tavaly március óta egy nagy fekete szőrös négylábú aki amúgy is segít mivel vezet az egyetlen társam aki tudja hogy mikor vagyok boldog és mikor szomorú, és ő önzetlenül szeret.. Na, persze ha a vacsora idő közelít, akkor kevésbé önzetlenül, de mi egymásért bármit megtennénk..
2021. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Oh ezen mindnenki átmegy az első szakítása után. Minden szar, és bánt és fáj. Több éves bántalmazó kapcsolat van a hátam mögött, azt hittem sose tudnék szeretni újra. Engem is zavartak a szerelmespárok, mert egyszerűen irigy voltak rájuk, csak ezt akkor nem láttam be magamnak. És ugyan ezt éreztem, hogy a férfiak mind undorítóak, és nem tudnak szeretni. Na megismertem egy férfit, aki megmutatta, hogy igenis létezik szerelem. És nem, nem keverem a testi vágyat a szerelemmel, mert ez a kettő együtt jár, kéz a kézben. Ezt nem lehet elmagyarázni, érezni kell. Először el se mertem hinni, hogy ilyen tényleg létezik. És miattam ne érezz szánalmat, hogy elhiszem, képes egy férfi is szeretni, csak jól kell választani, nem pedig duzzogni magunkban.
2021. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!