Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem hiszek a szerelemben sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszek a szerelemben sem a szeretetben számomra ezek nem létező. Én senkit nem "szeretek". Velem van a baj? Szerintem a férfiak képtelenek "szeretni/szerelmesek" lenni ők csak azért mennek bele egy kapcsolatba, hogy legyen kivel dugni.

Figyelt kérdés
Persze ez a nőkre is igaz szerintem tehát nem értem miért kell a testi vágyat a "szerelem" szóval összekeverni. Undorodok ha meglátok egy "szerelmes" párt az utcán. Valamiért szánalmat érzek a nők iránt akik elhiszik,hogy egy férfi képes szeretni.

2021. ápr. 29. 21:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, belegondoltál már abba, hogy lehet aszexuális vagy? Nézz utána a témának az interneten, ha az az vagy, azzal sincs semmi baj, nem leszel rosszabb ember tőle, csupán hasonló környezetben jobban megismerheted magad.


A durva általánosításoktól pedig lehetőleg tartózkodj, hidd el, 3.5 milliárd férfi közül van, aki gondolkodás nélkül az életét adná a szeretteiért.

2021. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szokásos: azt hogy te mit gondolsz, igazán senkit nem hat meg. Ha nem hiszel a szerelemben, akkor nem hiszel benne. Ez a te gondod. Én pl hiszek benne, ez meg az én gondom. Ebben szerintem meg is egyezhetünk.
2021. ápr. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, veled van a baj. Lehet nárcisztikus pszchihopata vagy, ami manapság sok van. Vagy nagy csalódás volt az életedben és nem is akarod letenni.
2021. ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#1-es nem
2021. ápr. 30. 08:17
 15/17 A kérdező kommentje:
#5-ös Nem soha senkit nem szerettem és nem is fogok
2021. ápr. 30. 08:18
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez szerintem eléggé durva.
2021. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#11-es nem vagyok aszexuális
2021. ápr. 30. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!