Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy nem tudtàtok elvenni egy fiú szüzességét, mert egyszerűen nem állt fel neki sehogysem?

Figyelt kérdés

Hogy történt? Mi volt a reakciótok és mit szólt a fiú?

Végül mi lett..?

Hány évesek voltatok, hányadik partneretek volt/lett volna?



2021. ápr. 30. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam, az akkori barátom meg 18.

Bekamuzta, hogy már volt együtt lánnyal és nem szűz. Hozza teszem én már tényleg nem voltam az. (1 sraccal feküdtem le és 1 volt akivel csak petting volt)

És mikor odakerült a sor, hogy szex, akkor nem állt fel neki, annyira teljesíteni szeretett volna, és szegénykém nagyon rosszul érezte magát, én meg csak pislogtam mint hal a szatyorban mert előtte soha nem tapasztaltam olyat, hogy ne állt volna fel egy fiúnak😃

Talán a 3-4. alkalomra már sikerült annyira ellazulnia, hogy ne ezen görcsöljön.

Aztán mikor már nem voltunk együtt akkor mesélte nekem haverja, hogy előttem soha senkivel nem volt még együtt úgy, szóval csak kamuzott:)

20/L

2021. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem voltunk már szüzek. 24L és 30F. Többedik partnerei voltunk egymásnak. De első együttlétünknél annyira izgult, nem állt fel neki.

Megbeszéltük hogy megpróbálljuk legközelebb. (Előtte ő már orgazmusig nyalt engem. De a nem így lett volna sem baj.) Össze bújtunk, csókolóztunk, beszélgettünk.

2021. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!