Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan domotok bdsm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan domotok bdsm kapcsolatban aki megszabta, hogy minding, majdnem minding mezítláb kellett lennetek? Akár utcán, szabadban is?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem dom, hanem egy kis pöts, tescos műdomocska aki "megszabni" akar dolgokat és alapból idióta.
2021. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesco gazdaságos dom:DDD spar budget

Sosem volt ilyenhez 'szerencsém. Sőt soha nem volt olyan sem, aki bármit is meg akart volna szabdni nekem a hétköznapokban✌🏼

2021. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mezítláb nem, de olyan igen, hogy mondjuk csak szoknyát vagy shortot vehettem fel vagy mélyen dekoltált ruhát, akkor is, ha hideg volt, pl. télen.
2021. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 subrette ***** válasza:
79%

Volt ilyen, sokszor, hogy a dom vagy domina által előírt öltözéket kellett viselnem. Volt, hogy mezítláb, volt hogy tűsarkúban, máskor meg harisnyában, de cipő nélkül kellett lennem.

Szívesen vagyok mezítláb a mindennapokban, de a sub-dom-játékban megalázás szerepe is volt, mert erről is szól a játék. Olyankor kellemetlen volt, ha mindenki más cipőben volt, csak nekem kellett mezítláb. Többnyire nem tudták, hogy miért.

2021. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, volt hogy megszabta, hogy milyen ruhát viselhetek, de nincs lábfétise
2022. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!