Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostinál óvszer nélkül orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál óvszer nélkül orál?

Figyelt kérdés

Azok válaszára vagyok kíváncsi aki volt már vagy rendszeresen jár.

Volt már belőle valamilyen bőrbetegségetek vagy bármi probléma.


19/F



2021. máj. 1. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Eddig semmi, de hát az ördög nem alszik ugyebár. Általában igényes csajokhoz megyek. 38F
2021. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én nem kockáztatnék. de a te dolgod.
2021. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Sokáig toltam, nem kaptam semmit, csak kétszer húgycsőgyulladást, egyszer gombát, de amúgy semmi komolyabbat szerencsére.
2021. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Orál csak úgy.Soha nem volt semmi bajom.
2021. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Úgy hívják a dolgot hogy natúrfrancia, van olyan prosti amelyik bevállalja. Viszont abba gondolj bele, hogy ha neked bevállalja akkor másnak is, lehet már aznap is vagy a 8. péló leszel a szájában (s nem szaladnak minden vendég után fogat mosni, meg mitom'én milyen szájvízzel öblögetni, max. bevesznek egy rágót). Az adott héten, hónapban meg ki tudja hányadik. Szóval ennek tükrében mérlegeld a kockázatokat.

Az orális úton terjedő STD-k pont így terjednek, valamelyik kuncsafttól összeszedi és utána hetekig, vagy éppen hónapokig átadja az összes kuncsaftjának (orvoshoz sem fog azonnal rohanni egy részük, meg van lappangási ideje is amikor már fertőz), az meg viszi tovább a következő prostihoz és így tovább. Nem biztos, hogy az adott prostinak ép' van valamije, de igen könnyen benne van a pakliban.

2021. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

ha valaki azt írna neked, hogy elkapott már valamit, akkor te megnyugszol abban a hiszemben, hogy ha Jóska is egészséges maradt, nekem nem lehet semmi bajom?

Helyzetfuggo ez is, én a helyedben használnek, biztos, ami biztos, meg nagyon fiatal vagy.

2021. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: DE. Minden vendég előtt és után fogat mosnak, és öblögetnek. Utóbbit a vendégtől is elvárják.
2021. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Pontosan.Szájvizet használnak(legalábbis az igényesebb ilyenhez kell menni lakásra) és Én is. 4-es voltam.
2021. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!