Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora méret számít megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora méret számít megfelelőnek?

Figyelt kérdés
Csupán puszta kiváncsiságból írtam ki a kérdést, ja és tudom nem a méret számít, de valamilyen szinten mégis csak számít. 21/F

2021. máj. 1. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Elég egy fürge ujjperc, és hozzá egy fáradhatatlan nyelv! Mirt akarsz még tudni?
2021. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyet értek, de érteni is kell mind a nyelvhasznalathoz, illetve az ujjhasznalhathoz is
2021. máj. 1. 14:46
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek más méret a megfelelő, nincs két egyforma ember, nincs két egyforma punci 🤷‍♂️
2021. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs két egyforma ember ugy ahogy a punciba se es farokban sincs kettő egyforma
2021. máj. 1. 14:49
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ne legyen mikropénisz, illetve szűk lány esetében ne legyen 20x cm-s megabráner. Ennyit számít, többet nem. A nők 99,9%-ának tökéletesen elég az átlag méret, de aki nagyobb méretet keres annál is számít hogy értelmes, normális pasihoz tartozzon ama pénisz. Az emberrel dugnak nem a péniszével, te sem a p.ncid dugod hanem a nőt, neked is számít hogy számodra vonzó, szimpatikus nőhöz tartozzon ama p.nci.
2021. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van olyan nő aki fiatalabb pasikhoz vonzódik?
2021. máj. 1. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
A nőt nem dugják!
2021. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

#6 én igen. És nekem a ~16-19 cm az ideális. Pedig kis termet vagyok, de valamiért a nagyot szeretem :) Ha szerelmes vagyok, az sem baj, ha ennél valamivel kisebb, nyilván nem dobnék el egy jó kapcsolatot emiatt. De 14 cm alatt számomra élvezhetetlen.

24N

2021. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ugye a pénisz méretére gondoltál?

Engedd meg, hogy férfiként nyilatkozzak: Nekem normál méretű van. A legtöbb csajnak kifejezetten jó volt. Voltak, akiknek kicsit sok volt már ez is. Volt akinek fájt is.


Meg volt olyan csaj is, akinek kevés volt, nem élvezett el. Érdekesség: volt akinek nagyon is megfelelt, de én őt kifejezetten tágnak éreztem. Hozzáteszem, h az enyém relative inkább hosszú mint amennyire vastag, de mindkét dimenzióban az átlag tartomány.


Szóval nagyon eltérőek az adottságok lányoknál is. Ami biztos; számít a méret. A nők kb 50%-ának voltam pont jó. Volt akinek rövidebb kellett volna, volt aki a vastagabbtól élvezett volna, de volt akinek már én is vastag voltam. Egyetlen csaj volt, aki örült volna ha még picit hosszabb (bár nem tudom miért, mert pl kutya pózban így is fájdalmat okozott, ha tövig toltam)

2021. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8#9 kérdéssel is egyetértek :)
2021. máj. 1. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!