Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy pasi létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy pasi létemre ezzel nem tudok azonosulni?

Figyelt kérdés

Sosem értettem az olyanokat akik nyíltan kitárgyalták azt hogy milyen jól néz ki egy nő, hogy megdugnák vagy hogy ha szexre kerül a sor akkor hihetetlen részletességbe belemenve abba hogy hogyan történt vagy mi tetszene nekik.


Én ezt mindíg elképesztően ízléstelennek tartottam, szerintem ezek nem olyan dolog amit az ember megoszt a nyilvánossággal de még a baráti körével sem. Ennek ellenére ledöbbent mennyire sok férfi viselkedik így. Ez miért lehet?



2021. máj. 2. 08:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg jobban megválogatni a barátaidat. Gondolom, nem vadidegen pasik mesélik neked a sztorikat. Nekem egy barátom sem részletezgeti a nemi életét, max addig, hogy összejött valakivel és milyen aranyos, stb.
2021. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#7


Olyanokra amelyek elmagyarázzák miért szeret sok férfi úgy viselkedni mint ahogy leírtam például, illetve olyanokra hogy ez volna a "megfelelő vagy elvárt" hozzá állás minden férfinél vagy sem. Tudni akarom mennyire lógok ki a sorból és hogy ez baj e vagy sem.

2021. máj. 2. 09:00
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ti kompulzívan minden nőt értékeltek és szexuálisan kibeszéltek. Angela Merkel cikk alatti kommentekben is random retard férfiak értékelték Merkelt. Mi a fasz bajotok van? Ez már mentális betegség.
2021. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

#11


Ezek minden esetben osztálytársak, iskolatársak és kollegák voltak. Barátok terén roppant válogatós vagyok, ők nem ilyenek.

2021. máj. 2. 09:02
 15/26 A kérdező kommentje:

Illetve idegenek maguk között, csak hallottam belőle részleteket.

Arról már nem is beszélek hogy minden másnap kirak valaki ide egy olyan posztot hogy "melyik színésznőt dugnátok meg"

2021. máj. 2. 09:05
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők nem csak azonosulni akarnak a (nyilvános) aktuális akárkujükkel (legyen az szerető, férj, vagy toyboy), hanem egyenesen rájuk telepednek, ezért az akkor elfojtott frusztrációjuk kiélése, levezetése miatt teregetik ki a szennyest, sokszor kiszínezve, miután vagy véget ért a románc, vagy csak egyszerűen sunyi módon "panaszkodnak". A férfik ezzel szemben szégyenként élnék meg azt kiteregetni, hogy ha kiderül hogy egy lelkisérült, házisárkány, szexuálisan használhatatlan egyeddel volt kapcsolatuk.
2021. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
Kezet foghatunk barátom. Mindenki más, valaki szereti ecsetelni a haveroknak kivel volt, mit csinált. De szerintem ami a hálószoba (vagy akármelyik helyiség, mert úgyis lenne valaki ebbe beleköt) falain belül történik köztem és a barátnőm között az csak ránk tartozik, barátokra max annyi hogy összepasszolunk és ennyi. Emiatt ne aggódj, ez teljesen normális.
2021. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
31%

Picit korlátolt vagy és ez a neveltetésnek tudható be.

Mindennek van egy kultúrált határa.

Ergo,ízléses határokon belül kell is beszélni ezekről a dolgokról.

Mert így tud tanulni az ember. Vagy azt gondoltad,hogy a sok információ az az égből pottyant? Vagy látnokok írták le?

Nem bizony. Amit olvasol a szexualitás ról,az mind mind tapasztalatok alapján íródott.

Tudod van egy íratlan szabály,amit ha betartasz. Élvezheted is az életet.

Ami így hangzik: „sok mindent szabad csak mértékkel”

S nem véletlen írtam hogy sok mindent és nem mindent.

2021. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%

A "megdugnátok xy" tipusú agyak nem jól vannak összerakva! Érzelem mentes kefélőgépek, és sok nő csak ilyenekkel találkozik. Innen alkot véleményt a férfiakról. Mindig is a hülyék voltak/vannak többen!

Az agy ingyen van. Mindenki használhatná, fejleszthetné, ha lenne rá igénye!

De ráadásul most agymosott világban élünk.

Aki hagyja hülyét csinálnak belőle!

Te érted! Ők meg sem értik.

2021. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

Mert normális vagy. Bár több ilyen férfi lenne!☝🏼

Azzal nincs baj, ha megjegyzitek egy baráti társaságban, hogy mennyire csinos egy nő, de ezt is lehet normálisan, meg vállalhatatlan stílusban

2021. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!