Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokról van itt lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokról van itt lány akivel beszélhetnék?

Figyelt kérdés

Régen lenéztem a prostikat, aztán rákényszerültem hogy “kipróbáljam” mert hirtelen kellett a pénz. Alig voltam fent 1 hétig de már minden szart megtapasztaltam...Ez a világ legveszélyesebb, legrémisztőbb munkàja!

Megloptak, megaláztak, megütöttek, egy csomóan el se jöttek az időpontra igy másnak aki jött volna, nem tudtam kiadni, a telefonban folyamatosan szidnak engem, pedig nem is ismernek és kedvesen szólok hozzájuk, volt aki fenyegetőzött hogy megöl... Ahogy meglett a pénz, le is vettem magam az oldalról. Ez életem legrosszabb hete volt, mentális problémákat okozott, már ki se merek lépni a hàzból, félek éjszakánként....

Hogy létezhetnek ilyen szörnyű férfiak? És akkor még a prostikat nézik le... életem legszörnyűbb tapasztalata volt ez, senkinek nem kivànom... :(


2021. máj. 2. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mese habbal!
2021. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is nehezen hiszem el.
2021. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne...
2021. máj. 2. 17:10
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Hát valami alja szolgáltatást nyújthattál ha ilyenek mentek csak. Egy lánynál jártam még csak, beszélgettem vele. Semmi ilyesmit nem élt át. Aki nem szimpatikus neki azt be se engedi. Ennyi.
2021. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Kamu
2021. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es: Nem díjazzák a férfiak ha panaszkodunk nekik, nyilván kamuzott neked...
2021. máj. 2. 18:37
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nem értem most.
2021. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet rossz kezekbe voltál,mit szeretnél tudni?
2021. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
#6 Valahogy neki jobban hiszek mint neked. 🤣
2021. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megfordultam néhány lánynál, de egyik sem mesélt semmi ilyesmit, van aki évek óta hirdet. Vagy kamu vagy valóban rossz helyre kerültél.
2021. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!