Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki leírná nekem, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki leírná nekem, hogyan kell jól szopni? Mi az ami nektek férfiaknak jól esik? 18/L

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 23:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Sokkal egyszerűbb és célravezetőbb ezt élőben bemutatni. :)
2021. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Én azt vettem észre, hogy ha engedem a szájbaélvezést már nagyon nagy örömet okoz a srácoknak. Szerintem ennyi a titka.
2021. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
Elötte egy sör, utána egy cigi.
2021. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Akkor én válaszolok. Az a leges-legfontosabb, a kulcsa az egésznek, hogy találd meg a módját hogy élvezd és kívánd. Amikor ott tartasz, hogy vágysz arra hogy a szádba vedd és sóvárogsz érte, akkor egyrészt óhatatlanul feketeöves szinten fogod csinálni, másrészt ezt ő is meg fogja érezni hogy izgat és ettől az igazi. Ehhez képest minden más "technikai tanács" csak zárójeles és kvázi elhanyagolható szemont.
2021. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%

Álomhajó módban.

Te leszopsz, én pedig állom, ha jó.

2021. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz ezt írásban. Ahány férfi, annyiképpen szereti. Ha átéléssel csinálod, akkor tuti jó lesz.
2021. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Ma már írtam:


Elõször csak elkezded kéz nélkül csókolgatni lágyan a farkam körül a lágy részt. Apró csókokat lehelsz rá, a combbelsõmre is. Utána a még fel nem húzott bõr körül gyengéden körzöl a nyelveddel kicsit. Puszilgatni kezded a szerszámomat, ami látványosan elkezd dagadni ettõl. Amikor felcsúzik a bõr rajta, bekapod a makkomat és lassan körzöl körülötte a nyelveddel de úgy, hogy a fitymafékemet is nyalogatod, csikized nyelvvel, sõt, szeretem, ha ujjbeggyel is masszírozzák a féket. Végighúzod hosszában alulról felfelé a péniszemet a nyelved hegyével, miközben a kezeddel masszírozgatod, gyengéden morzsolgatod a heréimet. Amikor felértél a makkhoz, bekapod és továbbra is körzöl körülötte, nyalogatod, meg is szívogatod kicsit, majd jobban mélyebbre kapod a péniszemet elõször egyik, majd másik oldalához a szájüregednek, hogy érezzem a melegségét és puhaságát annak. Picit ráfogok a fejedre és dugni kezdem a szádat.

Majd nagyokat nyalintasz alulról felfelé a makkomnál, szopod egyre keményebben és közben verheted is. A lényeg, hogy ne mindig fogj rá kézzel, legyen kéz nélküli rész is benne illetve amikor ráfogsz, akkor térj át rövid idõre a száddal a heréimre: szívogasd õket, kapd be, szopogasd, miközben vered a brét. Legyen változatos a stílusod, de amikor rázendítesz keményebben, akkor már ne változtass a ritmuson, mert kizökkenek. Olyankor csapasd vadul, monoton módon, hogy a végén telelõhessem a szádat vagy az arcodat, ahová engeded.

2021. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Legyél lelkes,és szeresd amit csinálsz.

Egyébként szűk száj, bő nyál,sok nyelv,nekem ez lenne a lényeg.

F

2021. máj. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

Inkább megmutatom magamon. Azaz előtte magyarázok, aztán kezeimmel mutogatom, majd megpróbálod. Közben javaslatot teszek a korrigálásra, ha velami nem tökéletes szólok


De nekem nem könnyű igazán jól csinálni,szóval akkor írj csak, ha nem baj hogy kijavítalak.

2021. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%

"Ha átéléssel csinálod, akkor tuti jó lesz."

Téves! Ez ócska mantra szöveg.

2021. máj. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!