Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő mire elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő mire elélvez szopás közben?

Figyelt kérdés

Még csak egyszer szoptam le a barátomat, de nem ettől élvezet el. Neki csináltam először.

Arra lennék kiváncsi, hogy ha csak szopás lenne, akkor kb mennyi idő alatt élveznek el a fiúk ettől?


23/L



2021. máj. 3. 01:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ne az időre gyúrj. Nagyon észrevehető, ha csak túl akarsz lenni rajta. Ha nem szeretsz szopni, ne erőltesd. Leírtam néhány kérdéssel arrébb, én miképp élvezem. Keress rá.
2021. máj. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sok dologtól függ. Ha pl előző nap is leszopott, sokkal lassabban. Ha 1 hete nem élveztem el, gyorsabban. De függ a nap hangulatomtól is. Szerintem kérdezd meg, neki mi az ami bejön, hogy szereti. 31/f
2021. máj. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez attól függ, hogy pl mennyiszer masztizott, vagy mennyire élvezi a szopást ( én amúgy kb 1-2 percig nem bírnám😂😅 )

Csináld a lehető legjobban, izgasd körbe-körbe a nyelveddel, játszadozz vele

2021. máj. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Órát nem nézem közben, néhány perc, de sokmindentől függ. Ha nagyon fel van izgulva, ha előtte 1-2 napig nem volt szex, ha viszonylag sokáig izgatom előtte, akkor hamarabb.
2021. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Én baarátom soha nem tud elélvezni szopástól. Ő hibája nem az enyém, mielőtt valami retardált beszólogatna.
2021. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon függ a helyzettől, körülményektől, mint az előzőek is írták. Nekem kb. 5-40 perc között lenni, de az átlag kb. 15 perc.

31F

2021. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Erősen változó, sokminden befolyásolja. Röviden ezek a fő szempontok:

- A lány ügyessége

- A lány hangulata/hozzá állása

- Az hogymennyire tud ellazulni a férfi

- Az hogy mennyire érzékeny a pénisze

- Az hogy alap szinten mennyire könnyen megy el (mindenkinél változó)


Ezek mind közre működnek annak érdekében hogy a fiú eltudjon élvezni orál közben. Tudtomban az emberek többsége előjátéknak használja az orált, pont azért mert kevesen tudnak elsülni tőle.

2021. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyén függő, engem simán nem is tud egy lány sem leszopni (bár hátha lesz olyan, keresem), csak úgy tudok elmenni, ha a végén a saját ütememben dugom a száját.
2021. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon változó. És nagyban függ attól, hogy mennyire ügyes a lány. Ráadásul nem minden pasi ugyanúgy szereti, ahogy a lányok sem egyformán szeretik az orális szexet. F
2021. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy ti sem tudtok elmenni bármitől, így a férfiak közül sem tud mindenki elmenni csak szopástól.
2021. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!