Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz hogy a tanuló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz hogy a tanuló lányok keresnek maguknak támogatót?

Figyelt kérdés

Albérlet, étkezés, ruha költségek miatt.

Hány éves korban kezdik?



2021. máj. 3. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában egyetemisták körében jellemzőbb.
2021. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Kereslet-kínálat. Hamvas fiatal diáklányokra mindig vevők a férfiak.
2021. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hogy találja meg egymást a támogató a tamogatottal?
2021. máj. 3. 09:31
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Akár buliba, akár puncs-on vagy egyéb sugarbaby-sugardaddy kereső oldalakon.
2021. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendezvényeken. A lány hostess vagy közreműködő, a férfi résztvevő.
2021. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor értem. Én az oldalakat sejtettem. De a többi nem
2021. máj. 3. 09:42
 7/17 A kérdező kommentje:
Én támogatnék.
2021. máj. 3. 10:06
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy új dolog. A 2000-es évek elején is ez ment, budapesti főiskolás lányok, akik vidékről kerültek fel, hamar elcsábultak egy menő szórakozóhelyen a férfiaknak, akik italokra meghívták őket. Én ismertem olyan főiskolás, egyetemista lányokat, akik direkt pénz nélkül mentek bulizni, mert mekkora poén már, hogy a frissen megismert pasik mindent fizetnek nekik. Beleértve a hazautat taxival a pasi lakására.


Külker fősulis, tanítóképzős, közgázos lányok is így tolták akkoriban.


Most gondoja bele, egy lány felkerül Budapestre Mátészalkáról vagy Gyuláról, szülei sose látjak mit művel, kivel fekszik össze, egymást is belehergelték a partyzásba.

Az számított menőnek, aki arab diákkal vagy arab akárkivel jött össze, mert az milyen egzotikus...

Volt olyan külkeres csaj, aki így talált magának nagyon jó állást, hogy elment "bulizni" a szakmai gyakrolaton megismert mentorával, egy nagyon híres marketing ügynökség kreatívjával, összemelegedtek, lett is állása a lánynak rögtön.


Aztán jött az internet és ez ipari szintre emelkedett, elkezdtek direkt a testükből élni a lányok. Főleg nyáron lehet olcsón kifogni ilyen diáklányokat, mert akkor van idejük vendégeket fogadni vizsgaidőszak után.

2021. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha igaz, akkor írhatnak :)
2021. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ehez túl mosorongy fejű panda vagyok 🤣🤣 Nekem jó kolesz és az instant tészta :D
2021. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!