Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhesen milyen pózban szabad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen milyen pózban szabad együttlenni?

Figyelt kérdés

A feleségemmel most várjuk az első gyermekünket. Az első terhessége, tapasztalatunk ilyenben nincs.


Egy ideig tiltva volt az együttlét, most viszont zöld utat kaptunk. A feleségem nagyon kívánom,viszont féltem a kicsit, hisz olyan sokat vártunk rá. A kérdésem arra vonatkozna, milyen pózokban lehet együtt lenni?


A pocija már nől, szép nagy, félidő után jár már. Nagyon rég voltunk már együtt. Lovagolhat-e, illetve kutyába szabad-e meddig tolhatom, milyen tempó megengedett maximum stb?


26F


2021. máj. 3. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább nőgyógyásztól lenne érdemes megkérdezni.
2021. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tiltva volt a szex? Én terhesség alatt napi szinten szexeltem annyira magas volt a libidóm. Bármikyen pózban lehet nyugi :)
2021. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom milyen pózban és milyen hevességgel szabad szexelni ilyenkor, de engem taszítana a gondolat, hogy a farkam a leendő gyerekem fejétől pár centire döfködi az anyját belülről. Ha meg gumit nem használtok, akkor a gheci is eléri a magzatot. Brrrr

Én ebbe bele se akarok gondolni.

2021. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

3-as:

Nem voltál túl jó bioszból, ugye?

2021. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok beleélvezni, de azért úgy gondolom 9 hónap az rengeteg idő együttlét nélkül. Elhidegülni sem szeretnék, egézségesen kívánom őt. Viszont a születendő babánk a legfontosabb, ezért is tartottuk magunkat eddig.
2021. máj. 3. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is úgy voltunk mind a két gyereknél mint a 2-es.
2021. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor, mármint terhesen a leggyönyörűbbek a nők, ha ő is kívánja, akkor bűn lenne nem csinálni. Valami neki kényelmes pózt választanek, ahol nem megy túl mélyre a pénisz, szóval egy romantikus missionárius, vagy valami.
2021. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Farkas póz.


A férfi ül a lyuk előtt és vonyít. :)

2021. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!