Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért aggódok a szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aggódok a szextől?

Figyelt kérdés
Mire odáig jutok egy lánnyal inkább arra gondolok, hogy a maszturbáció mennyivel biztonságosabb és egyszerűbb is.
2021. máj. 3. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem ismered a női testet és félsz tőle.
2021. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyáva vagy!!
2021. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert hülye vagy. Erre nem lehet mást mondani. Mit gondolsz? Ott lent a csajoknak késekkel teli barlang van amibe ha bedugod akkor szétvágják a péniszed?
2021. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Én pl mindig aggódom, hogy nem tudok majd teljesíteni. Aztán... Általában nem is tudok :D
2021. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4# látod, ezért nem kell aggódni... amúgy pedig ha elfogasz egy tanácsot, a szexet soha ne teljesítmény kényszer oldaláról nézd. Nincs kötelező, játék ez. Ami viszont ajándék, mindig elégítsd ki a nőt!
2021. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
#5 jól mondja. Felejtsd el ezt a teljesítmény kényszert mert rendesen érződik rajtad és így se neked, se a partnerednek nem lesz élvezetes. Viszont a nőt soha ne hagyd kielégítetlenül. Így vagy úgy de mindig a csúcsra kell juttatni.
2021. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jójó, de mikor sosem sikerül a farkammal csúcsra juttatni senkit, az nem önbizalmat ad, hanem mégjobban elveszi azt. Tudom, ujjazás, nyalás, az nem olyan, plusz én 5x annyit kell dolgozzak így. 4es voltam.
2021. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 de ez nem feltétlenül a te hibád, a nők nagy részének csiklóizgatással sikerül csak elélvezni. Erről se te nem tehetsz, se ők. De ha szex közben nem is tud elélvezni, ez mindig egy biztos módszer.
2021. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.
2021. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!