Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindegyik szűz lány nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik szűz lány nagy méretre vágyik? Az én kisebb méretemre azt mondta egy szűz lány hogy nem érezné. Ennyire nem látnak tisztán?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ő csak egy normális pasira vágyik. Ezt csak azért mondta, hogy lekoptasson, mert utálják már a farokméregetőket.
2021. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szó sem volt farokméregetésről, meglátta és ez volt a reakció.
2021. máj. 3. 10:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egy szűz lány ezt honnan tudná, hogy nem érezni?!

ugyganaz mint férfiaknál, hogy úúú mindenki nagy csöcsöt meg nagy segget akar....

Aztán meg az van akivel sikerül összejönniük :D


szimplán ki akar kosarazni. Amúgy meg ha kicsi a péniszed, öreg hiba felhívni rá a fiygelmet....kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni

2021. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem eszembe nem jutott hogy nagy farkat akarjak elsőre, így is fájt.
2021. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2021. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Mindegyik nő nagy méretre vágyik, csak nem jut mindegyiknek.
2021. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Erre vered magad? A szűz lányok annak örülnek, ha az elsőnél minél kisebb farkat kapnak, mert rettentően félnek attól, hogy fájni fog. Miután már jól bevannak "járatva", csak akkor kezdik el kívánni a nagyot.
2021. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még szűz és nem járt benne farok honnan tudná hogy mekkora kell neki? Az enyém átlagos de soha nem mondta nekem egy szűz lány sem hogy neki a nagy kell, pedig nem egyel volt már dolgom. Eleve ugye azért mert még soha nem volt dolguk egyel sem. Cseppet el van szállva a leányzó.
2021. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Sületlenség a kérdés. Kamu.
2021. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Előre leszögezném, a kérdés szerintem is kamu.

De attól, hogy valaki szűz, még tudhatja, hogy mekkora kell neki. Én is az vagoyk, de dugdostam már magamban ilyen-olyan háztartásbeli dolgokat. Eleinte egy nagyon picike dolgot, ami alig volt vastagabb egy ujjnál. Aztán egyre nagyobbakat, mostmeg már egy átlagos farokméretű is felmegy. Én is be tudom lőni, hogy mekkora lenne a kényelmes kb.

2021. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!