Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális, genetika vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, genetika vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés

Úgy érzem rövid vagyok belülről, a pasim mérete átlagos 15cm de teljesen végig ér bennem és érzem hogy ütközik valaminek ami meg nagyon intenzív érzés.

Én úgy tudtam hogy ennél sokkal hosszabb dolgoknak is be kellene férni de ha ez is eléri a végét akkor mi lesz ha egyszer nagyobbal leszek?

Ez normális vagy mindenkinek más a belső mérete vagy mi? Vagy valami egészségügyi bajom lenne?


2021. máj. 3. 10:26
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Meg őszintén a szakítás szélén vagyunk sajnos, mert megcsalt engem és nem tudom hogy most azért tette mert én ilyen vagyok belül vagy más miatt és ezen idegeskedek.
2021. máj. 3. 11:03
 12/29 anonim ***** válasza:
18%
Ha nagy farokkal leszel idővel kitágít téged. Keress minél nagyobbat.
2021. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

#12-re ne hallgass. Látszik hogy csak a ki-be húzogatáshoz ért.



Nincs ezzel semmi baj. Tévhit hogy minden nőnek minél nagyobb kell. Vannak olyanok akiknek a 18 cm már be sem megy tövig. Fiúknál is van kisebb nagyobb. Meg lányoknál is. Semmi baj nincs ^^

2021. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%
Pedig igaza van a 12-esnek, akkor tágulsz ha hagyod hogy erősen benyomják pár hónap és centiket tágulsz de ahhoz kemény szex kell.
2021. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Most eléggé összezavartok.
2021. máj. 3. 13:47
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nem egészséges az hogy most csak emiatt hónapokig fájjon neki a szex hogy aztán nem normális módon ki táguljon.

Aztán meg majd ki tudja milyen bajai lesznek belőle.

2021. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

#15



Pontosan mit nem értesz? 🙂

2021. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Igen valószínű hogy emiatt csalt meg, biztos nyávogtál mert rövid vagy ő meg baszni akart egy jót.

A jó hír az, hogy én ki tudlak tágítani és akkor többet nem lesz ilyen gondod.

2021. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
71%
Na megjött a GYK Robin Hoodja...
2021. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Mert jobb az hogy hitegetitek hogy így is jó? Látod hogy megcsalták ezért. Én legalábbis segítenék neki. De ez attól is függ milyen idős vagy, ha fiatal akkor még könnyebb tágítani ha idősebb akkor nehezebb.

Nem mondom hogy neked kellemes lesz de legalább hatásos.

2021. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!