Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet azért nem volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem volt még barátnőm mert vékony vagyok?

Figyelt kérdés
22 vagyok és még nem volt kapcsolatom. Szerintem az lehet a gond hogy vékony vagyok. 190/70kg
2021. máj. 3. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te se a legélesebb kés vagy a fiókban. Az eszed a hibás nem az alkatod
2021. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajistenem. Tényleg mentsen az ég az ilyen pasiktól.
2021. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért nem volt, mert egész nap otthon ülsz és Fortnite-ozol
2021. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Azért......
2021. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3-as

Szerintem a legtöbb ember nem nagyon tud mást csinálni. Nagyon kb nem lehet sehova menni, hova tudsz elhívni randizni egy lányt? Hol vannak alkalmak arra, hogy találkozz lánnyal? Mindneki otthon van, kevesen mennek ki és, ha ki is mennek annyira meg vagyunk különböztetve, hogy még összébb megy a lányok száma. Mivel egy oltott és oltatlan nem hiszem, hogy ismerkedni fog egymással.

Tiszta vicc ez a 2021!

2021. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én vékony vagyok és magas, mint te és sikeres vagyok a lányoknál. Tudom több lánynak tetszenék, ha kigyúrnám magam, de nekem ez az állapot is megfelel. Volt már több éves kapcsolatom, voltak alkalmijaim. Ha izmos lennél az segítene kicsit, de más bajok is vannak veled, amiért nem vagy sikeres.
2021. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!