Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy átlagosan hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy átlagosan hány éves korukig szoktak szexelni az emberek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 16:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20 ebben is tévedsz 9 éve egy kortyot se iszok. De abban igazad van fiatalon is kifejezetten gáz voltam , ezen az idő csak rontott...

Irigy vagyok hogy te ilyen jól èlsz és ilyen jó genetikai adottsagaid vannak. Nem miattam hanem a te extra tulajdonságaid miatt tudsz...

És mindegy hogy valaki 20 vagy 40 éves. Vannak a kretènek én és vannak a menők te ... és ez így is marad. De látod a természet meg is oldja a problèmat

2021. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21: a magasság az egyetlen előnyös genetikai tulajdonságom, cserébe a természet baltával faragta a fejem (sok jót mondtak rólam a barátnőim, de azt egyik sem említette, hogy jókpű lennék).


Minden másért megdolgoztam: a sportos alkatért, a normális stílusért, azért, hogy lehet velem miről beszélgetni, hogy van valamennyi humorom, hogy nem vagyok nyuszi egy nővel dumálni, hogy intelligensen tudok közeledni, hogy van valamennyi pénz a tárcámban.

2021. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
88%
ui: és ne gondold, hogy én mindig sikeres vagyok. Volt olyan, hogy 1 évig egy kósza randi nem jött össze. Csak ez alatt az egy év alatt is éltem az életem, boldog voltam, utaztam, szórakoztam, művelődtem, nem pedig búval baszottan sirattam a genetikát, pedig nekem is lenne okom rá bőven.
2021. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
A maiak 30-40, ha jól tudom. Én 66 vagyok, és még aktív vagyok.
2021. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!