Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, h az egy éjszaká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h az egy éjszakás kalandok alkalmával bevállalósabbak a nők mint egy párkapcsolatban ?

Figyelt kérdés
Sokkal extrémebb dolgokat vállalnak be, sokkal több mindenre lehet Őket ravenni, esetleg sokkal perverzebbek is !?

2021. máj. 3. 16:34
 1/10 fökapitany ***** válasza:
88%
Mert nem félnek attól,hogy mit gondol róluk a pasi. Kb ennyi.A szomorú,hogy ezt kapcsolatban is megtehetnék csak fosnak elmondani mire vágynak.
2021. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban kevésbé őszinték valóban !
2021. máj. 3. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Fordítva van. Egyéjszakásba eleve a bevállalósak mennek bele, míg kapcsolatba az összes. Így nagyobb valószínűséggel találkozhatsz bevállalósakkal egyéjszakásban, és nem bevállalósakkal kapcsolatban.


De aki bevállalós, az kapcsolatban és egyéjszakásban ugyanúgy bevállalós, nem ettől függ.

2021. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én hallottam vissza exemrol olyanokat, amit velem soha az életbe nem csinált meg !
2021. máj. 3. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mert kapcsolatban bennevan h ha nem elég bevállalós, elhagyja a párja, viszont ha meg túl bevállalós, amiatt hagyja el. ez ilyen női..akármi, ugysem érjük, csak van.

tehát egyéjszakásban nincs meg a veszteségfaktor.

2021. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez rám biztosan nem igaz. Egyéjszakásban sokkal kevesebbet teszek meg a pasinak, mivel nem ismerem, nem bízok benne stb

(Mondjuk pont emiatt nincsenek is egyéjszakásaim már)

Kapcsolatban viszont teljesen kibontakozom, minden perverziómat szívesen megélem. Persze ha a másik is nyitott rá;)

N

2021. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Tudom, én fordítva működök általában mindenben, de én olyan vagyok, hogy minél biztosabb a kapcsolat, annál inkább vagyok bevállalós, mivel maximálisan megakarok adni mindent annak, akit szeretek és mivel megvan a bizalom, sokkal gátlástalanabb is vagyok. Egy egyéjszakás nem érdekelne annyira nyilván lelkileg és a bizalom, egymás testének, lelkének alaposabb ismerete sem lenne meg, ami nélkül pedig nem igazán lehetséges tökéletes szintre hozni a dolgokat. Nem szeretem az ilyen felületes dolgokat, hiányoznak az igazi testi, lelki mélységek belőle és főleg a szexben számomra ez nagyon uncsi.

Továbbá amit furcsának találok és eszembe jutott ennek kapcsán, hogy a pasik állítólag tartós kapcsolatban, pl feleségükkel visszafogottabbak, mint alkalmi kapcsolatban. Na, tehát akkor rájuk is igaz lehet. Pedig pont fordítva kellene lennie, mármint hogy a párjukkal kellene bevállalósabbnak lenni. De hát ugye ahogy utaltam rá, nekem futó kalandocskákban nincs nagy tapasztalatom, amit nem is bánok. Volt egy-két ilyen, de csak mert annyira tetszett az illető, hogy nagy kár lett volna kihagyni, úgyhogy győzött a kíváncsiság. De csak a szép pofijuk maradt felejthetetlen, az egy éjszaka viszont sosem volt nagy szám..

2021. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exed nem volt szerelmes beléd, különben megcsinálta volna mindazt, amit egyéjszakásban, de jó eséllyel többet is.
2021. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os!


”Egyéjszakásban sokkal kevesebbet teszek meg a pasinak, mivel nem ismerem, nem bízok benne stb


(Mondjuk pont emiatt nincsenek is egyéjszakásaim már)8


Akkor miért mentél bele régebben?

2021. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a tapasztalatom, hogy ugyan az a nő egy egyéjszakásban bevállalósabb, mint kapcsolatban. Jó lenne tudni miért.


És szerintem ezzel maga alatt vágja a fát.

1) ha szeret valamit, de nem éli meg a kapcsolatban frusztrált lesz, ami nyilván nem tesz jót a kapcsolatnak

2) a faszi nem kapja meg azt, amit korábban egyéjszakásoktól ezért lehet megcsal


Úgyhogy mindenkinek azt tanácsolom, hogy mondja el a vágyait és max nem egyeznek.

Én például elég sok mindent szeretek és szeretnék, de a párom nagyon konzervatív nagyrészéhez. Elfogadtam, nincs probléma.

2022. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!