Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha a pasitok azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a pasitok azt kérné,hogy az ánuszát kényeztessétek nyelvel akkor megtennétek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Oké, tényleg prűd vagy 😉
2021. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Még mit nem! Senki seggét nem nyalom, nem ujjazom, stb. és az enyémet is hagyják békén. L.
2021. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Nem szeretnék semmiféle kapcsolatot férfi ánusszal.
2021. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%

És megjelentek azok az emberek akik le b*zizzák azokat a férfiakat akik szeretik ha hátulról is kapnak kényeztetést. Pedig így lehet a legnagyobbat élvezni



Viszont azt is meg lehet érteni ha valakinek ez nem tetszik. Nincs ezzel semmi baj. De akkor ne fikázza már a többit. Olyan mintha én neki állnék szidni az orál szexet

2021. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Gondolom én is le leszek pontozva mert válaszoltam a kérdésre

2021. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

Mindkét nemre igaz, hogy az ánusz egy erőteljes erogén zóna, tele van idegvégződésekkel.

Aki azt állítja, hogy nem izgató, ha nyalogatják neki, az még sosem próbálta (nyilván gátlásos). Nem kötelező persze, sem megtenni, sem elfogadni, de azokat kritizálni akik megteszik/fogadják nem épp korrekt hozzáállás.

Én férfiként számos nőnek csináltam (és közülük voltak, akik egyébként az anális szexet nem engedték, de a nyelvvel izgatást ők is mind kifejezetten élvezték. Sosem erőltettem, hogy bárki viszonozza, de akik megtették, nyilván nekem is élvezetet okoztak.

2021. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen és imádja. Ahogy én is amikor ő kényezteti nyelvvel az enyémet.

Amúgy azt vettem észre hogy olyankor nagyobbat is élvez.

2021. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!