Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a párom részéről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párom részéről ez sértő volt vagy én voltam sértő ?

Figyelt kérdés
Úgy költöztünk össze, hogy hozta a szakadt alsónadrágjait. Nekem ebből elegem lett! Fiatal de olyan alsónadrágjai voltak mint 1 hetven évesnek. Ezért úgy döntöttem, hogy veszek neki 10 számomra megfelelőt amik pont jók lettek rá és neki is tetszettek. Aztán menstruáció előtt voltam és elontotte az agyamat a......... Mikor ott vannak a jó alsónadrágjai és direkt felvett egy ütött, kopott, szakadt nagypapa alsót és abba mászkált egesz este. És véletlenül kicsuszott a számon, hogy nem szexi benne.... Erre egyből visszavágott, hogy én sem vagyok szexi.... (ez azért esett rosszul, mert rengeteget költök magamra, életemben nem volt ilyen jó alakom mint most...) de éreztem ahogy utálatból direkt mondja.. Félreértés ne essék nem tartom magam valami nem tudom én mekkora szexinek csak bánt, mert tudom, hogy direkt megakart ezzel bántani.
2021. máj. 3. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
párod részéről,ő elég igénytelen,nem illetek össze...
2021. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

A régi jól szétfinggot, bejáratott alsógatya a legjobb,az ilyen gatya olyan mintha az ember egy nemes testrésze lenne.


Szerintem minden férfi társam megérti hogy miért lett dühös rád.

2021. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Így megy ez :)

Lehet hogy nem tetszett neki hogy megakarod mondani neki miben járjon.Milyen alsót hordjon.Lehet ő abban érezte jól magát. Vagy lehet nem is konkrétan a téma zavarta,hanem hogy összeköltöztetek és lehet úgy jött le neki hogy dirigálsz neki,és megakarod mondani neki a dolgokat,hogy legyenek.Irányítani akarod.És lehet ez ellen lázadt :)

De szerintem ezek csak ilyen apró párkapcsolati civódások,lépjetek túl rajta,és ne maradjon sérelem egyikőtökben sem.

2021. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Azért valahol téged is bemutat, hogy egy ilyen prolival jársz, Kicsim.
2021. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Miért te otthon kisminkelve, kiöltözve járkálsz? Az ember egész nap próbál megfelelni az elvarasoknak akkor otthon sem vehet fel kényelmes alsónadrágot? Csak calvin klein-t mert az feszes és szexi? Nőlj fel és nézz magadba
2021. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Én értem amit itt sokan írnak, hogy nyilván az zavarta, hogy meg akarod neki mondani a tutit etc.

De könyörgöm az, ha valakinek egy belső igénye nincs arra, hogy normális alsóneműt hordjon az régen rossz.. Itt nem arról van szó, hogy a kérdező a párja stílusát akarta volna becsmérelni, azt kifogásolta, hogy ronggyá hordott igénytelen szarokban jár mint egy csöves. :)

Nekem exem hordott egy akkora xxl-es nagypapa pizsamát mint apám, hát kurvára lohasztó volt és igénytelen, hogy 3000ft-ot nem hajlandó költeni egy nyamvadt pizsire inkább hordja azt ami kb már ki van lyukadva a seggénél..

2021. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Hmm, igénytelen a pasid, és tényleg szomorú, hogy izzadsz, hogy nagyon toppon legyél, és annyit bír kinyögni, hogy nem vagy szexi...
2021. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál már. Otthon mászkált a szakadt nadrágban, vagy kint az utcán? Mert nem mindegy.
2021. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Huh, most így ismeretlenül is és minden hátsó szándék nélkül megölelnélek.. Én nem értem néha pasi ként a pasikat..
2021. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Neked volt igazad.

Ne aggódj, nem komolyan mondta, csak visszavágásként. Elég bunkó és alaptalan visszavágás volt, neked meg igazad volt.

2021. máj. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!