Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs minden fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs minden fiatal csajnak ilyen jó alakja?

Figyelt kérdés
Kecses karok, nem kicsi de nem is túl nagy keblek, szépen szélesedő csípő, formás combok (és fenék): [link]
2021. máj. 3. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Attól még hogy neked ez az ideálod, másnak nem az. Nekem elég szar lenne a világ, ha minden csaj így nézne ki.
2021. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Amiért nincs minden fiatal pasinak sem olyan jó alakja mint neked!
2021. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, azért nem kell hasraesni tőle. Ízlések és pofonok. Szerintem a legtöbb fiatal (25 alattiak, akik nincsenek elhízva) csajnak nagyon szép teste van <3
2021. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ilyesmi alakom van de utálom

Inkább lennék húsos

2021. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4.: amit te húsosnak gondolsz, az zsírosság, hájasság. Hús = izom
2021. máj. 3. 22:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

amellett, hogy az emberi faj sokféle, valószínűleg több csaj is lehetne hasonló alakkal, mint amennyit általában látsz. amiért mégsem:

1 nem veszi szégyellősre az öltözködést, olyan szerelésben van, ami nagyon jól kiemeli az alakját, kicsit bővebb szabású, kevesebbet mutató ruhában nem biztos, hogy különösebben feltűnne

2 valószínűleg nem home officeban zabálja két pofára a táblacsokit, hanem tesz is érte, hogy jó karban legyen

2021. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
99%

Jó kérdés.

És miért nem néz ki minden pasi így?


[link]

2021. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Pl nekem nem jön be a csaj. A husisabb jobban tetszik. És nem a háj, nem undorító, mindenki testében van háj raktáron, szóval nekem ezek a tenisz alkatok nem tetszenek. Lehet meg sem nézném az utcán, annyira tömeg. Egy szép, telt lánynál nincs szebb.


Miért nem minden lány barnabőrű és finom husis? Mi? Mert nekem az tetszik, miért nem ilyen mindenki? Ez a kérdés éppoly faazság mint a kérdezőé.

2021. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 StevenUp ***** válasza:
100%

ma 22:54

Én pl azért nem mert szeretem a bundáskenyeret.

Bocsánat :(

2021. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
23:01 Neked megbocsátok,de csak neked.
2021. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!