Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jelekből gyaníthatom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből gyaníthatom, hogy a férfi, akivel együtt vagyok, valójában homoszexuális?

Figyelt kérdés
Talán vannak itt olyanok, akiknek saját tapasztalata van. Hálás lennék, ha megosztanátok velem, miből jöttetek rá, hogy a pasitok valójában meleg? Mik voltak az első, gyanút keltő jelek?

#látszat hetero
2021. máj. 4. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Akinek van ilyenben tapasztalata, az írja már le pls azt is:

És mi volt az oka, hogy a meleg pasi nővel volt párkapcsolatban?

2021. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az a gyanúm,hogy nem merte felvállalni a valódi identitását és megpróbált magára erőltetni egy kapcsolatot a látszat kedvéért, de egy életen át nem lehet hazudni.
2021. máj. 4. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szexnél homo, biszex, popós dolgokról kezdesz el beszélni vele. Ha áll a dákó és hallgatja akkor érdekli a dolog.
2021. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

-Álbajuszt kell viselned szex közben.

-Mély dörmögő hangon szereti ha beszélsz.

-Férfi ruhadarabokat kell hordanod.

-Bélának, vagy Ferinek szólít,

-Csak seggbe akarja, vagy neked kell ánuszbadildóznod. :D


Szerintem ezeknél már gyanakodhatsz :D

2021. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!