Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki szégyelli az átlagnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szégyelli az átlagnál nagyobb csiklóját? Mint pl. egy mini pénisz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Az elég buta lenne, ha egy ilyen különleges adottságot szégyelne. 50/F
2021. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Azért az átlagnál (a borsónyinál) nagyobb csikló izgató, de az extra nagy, mini pénisznek látszó az már visszataszító.

Egyébként ilyen mini pénisz csiklója csak a nagyon férfias, valószínű nem teljesen egészséges nőknek van, de igazán ritka, akiket szuper bomba nőnek tartanak ma, azoknak nincs ilyen.

2021. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
A body builder csajoknak van hatalmas csiklójuk, a cuccban, amit a férfias izomzat kialakulását segítendő tolnak, tuti rengeteg férfi hormon van.
2021. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem a hormon kezelt csajokra ( hajdani NDK-s sportolók), hanem a genetikai adottsággal megáldottakra gondoltam. Sok ilyen létezik. Nekem egy volt, majdnem kisújjnyi volt neki, de ő büszke volt rá.
2021. máj. 4. 15:46
 5/20 szellkriszta ***** válasza:
100%

Ha tippelnem kell, vannak bőven, akik szégyenlik, mert nem akarnak kitűnni a tömegből, és nem akarnak "mini péniszt". Soha életemben egyszer sem beszéltük ki barátnőkkel a csiklóink méretét, szóval nem tudom. Abszurd ötlet. Inkább a ffiak méregetnek mindent.


Azért jó látni, hogy vkik szeretik. (De nekem nem olyan, leszögezném előre.)

2021. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es válaszoló szerintem téved. Nem csak hormonális oka van, hanem genetikai is! Láttam már teljesen nőies csajnál is. Soha nem doppingolt. Sőt,tök ritka volt az intim szőrzete is.


Szerintem kifejezetten szexis, legalábbis nekem nagyon tetszik a nagy csikló. A nagyon nagy méginkább. :P

2021. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#4

"Sok ilyen létezik."

Ez azért nincs így, nagy ritka az ilyen extrém nagy csikló.

2021. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#5

Neked mekkora egyébként (én még csak izgalmi állapotban borsónyi nagyságúval találkoztam)?

2021. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
A barátnőmnek dinnyényi mellei, és hatalmas csiklója van! Semmilyen hormont nem szedett, és egész életében őrül meg a szexért! Kb. olyan 10mm-nyi gombocska.
2021. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9-es mi az, hatalmas? Bővebben?
2021. máj. 7. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!