Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézi le a többség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le a többség Magyarországon azokat a férfiakat, akik szexpartnereket, vagy erotikus masszőröket látogatnak?

Figyelt kérdés

I. Egyszerűen nem értem, mi a kivetnivaló abban, ha egy egyedülálló, független férfi örömlányokhoz jár. Tudom, vannak azok a közhelyparádék, amelyek szerint például "aki nem tud ingyen lefeküdni egy lánnyal, az lúzer", vagy éppen "mehetsz a nemibeteg gondozóba", "bűncselekmény", "ezek a lányok érzelemmentes buta pics@k akik megjátszák az orgazmust", "miért nem megy ela lány normális munkát végezni", és még lehetne sorolni napestig a példákat. Bezzeg amikor arról van szó, hogy a melegek magyarországon nem házasodhatnak és nem fogadhatnak örökbe gyereket, rögtön megy a sírás .Ellenben ha pl facebookon ott van egy cikk, amiben az örömlányok, mint téma, szóba kerül, ugyanezek az emberek a fentebb leírt közhelyparádékat odahányják a kommentszekcióba.


II. Egyébként pedig bárki bármit mond, manapság a pasinak valamilyen módon mindenképp fizetnie kell a szexért, alap elvárás a dekoratív hölgyeknél a menő kocsi, nagy ház, sok pénz, meghívni a csajt mindenre , stb. stb. Persze félreértés ne essék, nem mondom, hogy csak a lányok a hibásak, mert ahhoz, hogy az én generációmnak az legyen az értékrendje, amit a második bekezdésben felvázoltam, bizony kellettek a fiúk is, sőt. Hánynom kell a saját generációmtól. Lehet engem savazni,sőt, el is várom, hiszen a kérdésem eléggé megosztó, nem kell velem egyetérteni, nem is fogok senkit lepontozni emiatt :DD

De összességében hálás vagyok a sorsnak, hogy életem első intim élmnyét egy erotikus masszőrrel éltem át (a szexpartnerekre majd rá térek akkor, ha tapasztaltabb leszek), mert nagyon türelmes és megértő velem a lány.

Legalábbis annál biztos megértőbb, mint amilyenek a mai pénzéhes plázapics@k, és cserébe még a szolgáltatás is minőségi. Havonta 1-2x igyekszek ellátogatni hozzá, mert egyrészt most van rá pénzem, másrészt pedig úgy érzem hogy az ő segítségével tud fejlődni a teljesítményem és ez a későbbiekben ad majd nekem egy fokkal nagyobb magabiztosságot.

Kiváncsi vagyok a véleményekre, ne kíméljetek :DD

18/F



2021. máj. 4. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Mert nem képes arra hogy nője legyen. Ez égő.
2021. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne égő?
2021. máj. 4. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

#1 Ki mondta, hogy nem képes? Nem csak azok járnak, akik nem képesek rá.

S ha nem képes rá bármi oknál fogva, miért kell lenézni?


A kérdezőnek megvan a véleménye a saját generációjáról. S egyszerűbb egy általa leírt élményre befizetnie, ami segíthet egy kis önbizalomnövelésben ahelyett, hogy idióta plázacsipák a földbe döngöljék azt.

2021. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Nem nézné le senki, ha nem dicsekedne vele.

Miért kell azt mindenkinek tudtára adni hogy képtelen egy nőt felszedni.

2021. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Ezt naponta megkérded?


Na akkor megint: A csóró pasik, meg a lelakott nők nézik le őket. Meg a sok INCEL gyökér.

2021. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
En most kerdeztem meg először :DD
2021. máj. 4. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Égő, mert azt mondják. Csak úgy. Meg irigyek is sokan, hogy ők nem merik ezt megtenni.
2021. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Irigyek. Illetve ehhez is csórók.


Én is járok, ezek az okok:


- Azt csinálja, amit szeretnék. Nem "fáj" a feje. Sok lány prűd, itt meg extrémebbek dolgokat is kilehet próbálni. Persze telóban előre levan zsírozva h mi mehet mi nem.


- Elhivogatod a lányt vacsorázni, utánna meg elmentek vhova. Ugyanúgy elmegy a 20-30 ezer kb mire ágyba viszed. Aztán lehet akkor pont "fáj" a feje :D


- Ahogy írta a kérdező a lányok közt így is sok a pénzéhes k×rva, akkor most mi a különbség? Egyik nyiltan az, másik titkolja


- per pill nem kell tartós kapcsolat. Volt egy jó pár évig. De kost nincs rá szükségem. Karrierem akarom épiteni tovább, utazgatni stb. Szóval az kell h vki a családalapítást tervezgesse velem. De az is előfordulhat h én szeretnék bele.

2021. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szóval az NEM kell h vki a családalapítást tervezgesse velem. De az is előfordulhat h én szeretnék bele.


A nem szó kimaradt

2021. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A te kérdéséhez hasonló felvetés, jó sok kommenttel, közöttük az enyémmel is. 😁


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!